Reklama

Kierowca BMW spowodował dwie kolizje jadąc pod wpływem i bez dokumentów

Opublikowano:
Autor:

Kierowca BMW spowodował dwie kolizje jadąc pod wpływem i bez dokumentów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do zdarzeń z udziałem kierującego BMW doszło w środę, 12 sierpnia w Przemyślu. Na ulicy Słowackiego, BMW uderzyło w tył innego pojazdu, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia, a następnie na ulicy Topolowej najechał na tył pojazdu ciężarowego.

W środę, około  godziny 13, na skrzyżowaniu ulic Słowackiego i Łukasińskiego w Przemyślu, doszło do kolizji drogowej. Kierowca jadący BMW najechał na tył osobowego mercedesa, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Następnie wyprzedził pojazd, w który uderzył i odjechał.

Pokrzywdzony mężczyzna ruszył za nim w pościg. Na ul. Topolowej w Przemyślu był świadkiem następnej kolizji spowodowanej przez kierującego bmw, który tym razem najechał na tył samochodu ciężarowego marki Skania. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego bmw. Okazało się, że 30-letni mieszkaniec Przemyśla ma niespełna promil alkoholu w wydychanym powietrzu, a dodatkowo nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. 

30-latek, za spowodowanie dwóch kolizji oraz za brak uprawnień do kierowania, został ukarany mandatami. Odpowie także przed sądem za kierowanie w stanie nietrzeźwości.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE