Reklama

Kierowca bmw jeździł jak wariat po Ropczycach. Wszystko nagrały kamery, a sprawca otrzymał olbrzymią grzywnę [WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Screen z nagrania

Kierowca bmw jeździł jak wariat po Ropczycach. Wszystko nagrały kamery, a sprawca otrzymał olbrzymią grzywnę [WIDEO] - Zdjęcie główne

foto Screen z nagrania

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Brawurowa jazda kierowcy bmw po Ropczycach zakończyła się dla niego wysoką grzywną i utrata prawa jazdy. Jego poczynania nagrały kamery miejskiego monitoringu.

Grzywna w wysokości 7 tys. złotych oraz zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi na okres 11 miesięcy. To kara, jaką poniósł mieszkaniec Dębicy. 

Do zdarzenia doszło w połowie ubiegłego 2022 roku w Ropczycach. Po godz. 8, na ul. Najświętszej Marii Panny, patrol ruchu drogowego zwrócił uwagę na bmw, które nie miało przedniej tablicy rejestracyjnej. Policjanci pojechali za kierującym, jednak ze względu na znaczną odległość, nie zatrzymali go do kontroli.

- Kierujący bmw, jadąc ulicami Ropczyc, wykonywał niebezpieczne manewry. Wyprzedzał m.in. pojazdy w miejscach objętych zakazem, w tym na przejściu dla pieszych oraz na łuku drogi

- relacjonuje KPP Ropczyce. 

Kierujący bmw stwarzał zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego i zmuszał ich do gwałtownego hamowania. Funkcjonariusze natychmiast podjęli kroki, by ustalić sprawcę licznych wykroczeń drogowych. Okazało się, że zachowanie kierującego bmw zarejestrował miejski monitoring. Na jego podstawie policjanci ustalili, że kierującym bmw był 23-letni mieszkaniec Dębicy.

- Pod koniec 2022 roku, sąd ukarał mężczyznę karą grzywny w wysokości 7 tys. złotych oraz zakazem kierowania pojazdami mechanicznymi na okres 11 miesięcy

- przekazali funkcjonariusze z Ropczyc.

Zobacz nagranie z miejskiego monitoringu 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy