Reklama

Kiedyś starosta, dzisiaj dyrektor - Krzysztof Pitra

Opublikowano:
Autor:

Kiedyś starosta, dzisiaj dyrektor - Krzysztof Pitra - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Krzysztof Pitra został nowym dyrektorem Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Koprzywnicy.

Krzysztof Pitra ma 41 lat. Jest żonaty. Ma dwoje dzieci. Ukończył Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie kierunek zarządzanie turystyką oraz Uniwersytet Jagielloński w Krakowie - kierunek menadżer kultury. Od 2008 do 2011 roku był dyrektorem Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Baranowie Sandomierskim. W latach 2011-2014 był starostą tarnobrzeskim, przez cztery kolejne lata 2014-2018 wicestarostą tarnobrzeskim. Ostatnio prowadził własną działalność gospodarczą.

Teraz powraca do pracy w kulturze i sporcie. Został bowiem dyrektorem Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Koprzywnicy i od razu zabrał się do pracy.

- Napisaliśmy już dziewięć wniosków, a kolejny jest pisany. Planujemy nowe wydarzenia. Koprzywnica to niezwykłe miejsce. Miejsce z potencjałem i możliwościami. Ma także swoje atrakcje turystyczne, które należy wyeksponować i zachęcić ludzi, aby je zobaczyli.

- mówi Krzysztof Pitra.

W planie jest już organizacja dwóch wydarzeń o randze ogólnopolskiej. To marsz nordic walking, który w pełni wykorzysta walory krajoznawcze Koprzywnicy, a także dużej imprezy kulturalnej.

Poprzednia dyrektor Marta Kiliańska złożyła rezygnację z zajmowanego stanowiska.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE