Reklama

Kibice POMAGAJĄ! [FOTO, AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

Kibice POMAGAJĄ! [FOTO, AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Fani podkarpackich ekip piłkarskich zorganizowali w ostatnich dniach wiele akcji charytatywnych, które mają wspomóc medyków, walczących ze skutkami pandemii koronawirusa.

6.04:

Kibice Stali Mielec także wspomagają tych, którzy najbardziej tego potrzebują w trakcie pandemii koronawirusa. Fani Stali z Osiedla Smoczka dostarczają do seniorów dania przygotowane przez Restaurację Kontrowersja - smaki warte poznania. Z kolei w ramach zbiórki pieniędzy - TUTAJ udało się już zgromadzić 12261 złotych! Za zebrane pieniądze zakupiono: kombinezony ochronne, płyn do dezynfekcji rąk, rękawiczki, maseczki oraz przyłbice ochronne. 

Fot. FKS PGE Stal Mielec

4.04:

Kibice Wisłoki Dębica także nie pozostają obojętni wobec pandemii koronawirusa. Biało-zieloni zebrali 2752 złote. Zdecydowano, że 1376 złotych zostanie przeznaczone na akcję #michadlamedyka. Natomiast pozostałe 1410 zł przekazano jako wsparcie szpitalowi w Dębicy.

- Łącznie na koncie Stowarzyszenia KS Wisłoka 1908 Dębica znalazło się 2752 złotych. Kwota została podzielona po równo na oba szpitale, z tą różnicą, że oddział w Łańcucie otrzymał przelew za pośrednictwem akcji zrzutkowej, natomiast dla dębickiego ZOZ-u przygotowaliśmy inną opcję. Za zebrane pieniądze zakupiliśmy pożywienie i wodę mineralną - napisano na oficjalnej stronie Wisłoki.

3.04:

Kibice Siarki Tarnobrzeg zakończyli pierwszy etap akcji pomocy skierowanej do Szpitala Wojewódzkiego w Tarnobrzegu. Akcja będzie trwała tak długo, jak długo wpłacane będą środki na zrzutkę - informują Siarkowcy. Dotychczas wydano: 8,963.96 złotych.

Szpitalowi już przekazano: 1100 gazików nasączonych spirytusem, 500 maseczek z warstwą jonizującą, 100 litrów żelu do dezynfekcji, 13 zgrzewek wody, 6 zgrzewek soku, ręczniki papierowe, pralko-suszarkę Samsung Eco Bubble Wszystkie zakupy były na bieżąco konsultowane z pracownikami SOR.

Za pośrednictwem portalu zrzutka.pl zebrano dotychczas blisko 9,5 tysiąca złotych, 250 złotych przekazano osobiście oraz 500 złotych na zakup pralko-suszarki od sklepu Jodełka AGD RTV.

23.03:

Szpitalowi Wojewódzkiemu w Tarnobrzegu pomagają kibice Siarki Tarnobrzeg!

Ruszyła zbiórka pieniędzy na artykuły niezbędne do walki z koronawirusem dla szpitala w Tarnobrzegu. Link do akcji - TUTAJ. Oprócz zbiórki pieniędzy stworzone zostaną jednodniowe punkty, przy największych marketach w mieście. Będą tam przyjmowane artykuły, które następnie przekazane zostaną lecznicy.

Wtorek 24.03 11:30 - 15:30
Biedronka, Zwierzyniecka 15A.

Środa 25.03 11:30 - 15:30
Kaufland, Sienkiewicza 48.

Czwartek 26.03 11:30 - 15:30
Biedronka, Warszawska 2.

Piątek 27.03 11:30 - 15:30
Lidl, Sikorskiego 6A.

Firma BORO Service Mechanika Pojazdowa przekaże 10 procent zysków z każdej naprawy na rzecz akcji!

Fani Siarki zachęcają lokalnych przedsiębiorców do przyłączenia się do tej inicjatywy.

20.03:

W Stalowej Woli fani Stali prowadzą zbiórkę środków czystości, wody mineralnej, soków, maseczek ochronnych oraz kombinezonów. Wszystko można przynosić do siedziby Stowarzyszenia Kibice Razem przy ulicy Popiełuszki (piątek-sobota, godzina 12-18, niedziela, godzina 15-18).

W tych ciężkich dniach, kiedy tak bardzo liczy się wzajemne wsparcie, z pomocą ruszyli niezawodni kibice Stali Rzeszów, którzy wspierają szpital zakaźny w Łańcucie. Kibice Stali Rzeszów zebrali już ponad 3000 złotych, z czego prawie 1800 złotych zostało przeznaczone na zakup: 184 zgrzewek wody mineralnej, 120 soków owocowych Tymbark 1L i 76 soków Kubuś 0.9L oraz 4000 jednorazowych kubeczków. Nie jest to jednak koniec zbiórki. Na ten moment, w szpitalu najbardziej przydadzą się ręczniki kąpielowe włókniste jednorazowe oraz flizelina przynajmniej o gramaturze 40g/m2. Osoby, które mają dostęp do tych artykułów, proszone są o kontakt z kibicami Stali Rzeszów poprzez prywatną wiadomość na facebookowy profil Osiedle Hetmańska, gdzie można znaleźć także numer konta do wpłat na rzecz akcji. Fani Stali wspierają także inicjatywę "Micha dla medyka".

Klub oraz kibice Resovii Rzeszów przyłączają się do akcji "Micha dla medyka – Łańcut"! Zbiórka ma na celu zapewnienie wyżywienia dla medyków pracujących w Szpitalu w Łańcucie, który stał się dedykowanym szpitalem do walki z koronawirusem na terenie województwa podkarpackiego. Akcja cieszy się ogromną popularnością wśród klubów na Podkarpaciu, więc mamy nadzieję, że uzbieramy na tyle duża kwotę, że dołożymy swoją cegiełkę do akcji plus będziemy mogli wesprzeć Oddział Chorób Zakaźnych w Łańcucie produktami, których będzie brakować na daną chwilę! Na portalu zrzutka.pl powstał specjalny link do zbiórki dla resoviackiej społeczności – kliknij TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE