Reklama

Kawa i ciastko w towarzystwie... kota? Kociowo Cafe w Rzeszowie [VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Kawa i ciastko w towarzystwie... kota? Kociowo Cafe w Rzeszowie [VIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Takiej kawiarni nie ma jeszcze w Rzeszowie i z tego, co wiemy, w całym Podkarpaciu. Kociowo - tak będzie nazywać się kawiarnia, która mogłaby ruszyć najwcześniej w czerwcu. Przed Pawłem i Magdą - parą, która chce zrealizować swoje marzenie - dać dom kociakom, nie lada wyzwanie. Czy im się uda? Zostały 3 dni!

Zobacz, taka kawiarnia może znaleźć się na mapie Rzeszowa już niedługo:

Para z Rzeszowa nawiązała współpracę z Fundacją Kocia Wyspa ze Stalowej Woli. Dzięki temu Paweł i Magda włączą się w aktywne poszukiwania domów dla kociaków przeznaczonych do adopcji. Ale aby było to możliwe, musi powstać kocia kawiarnia.

Co ciekawe, choć w Rzeszowie jeszcze jej nie ma, na facebookowym fanpage Kociowa jest już ponad 3,3 tysięcy fanów. Wszyscy oni mogą mieć wpływ na to, czy kawiarnia powstanie czy nie. Na portalu Polak Potrafi zorganizowali zbiórkę pieniędzy, i choć do jej końca zostało już tylko 3 dni, to do tej pory udało się zebrać 2 674 zł z 80 000 zł. Pierwsza kocia kawiarnia, która powstała w Krakowie, również zbierała pieniądze w ten sam sposób. Zbiórkę wsparło wtedy 1400 osób, udało się zebrać około 55 tys. zł.

Właściciele Kociowa nadal wierzą, że się uda...

Może...

Dzięki Tobie...

Wesprzyj zbiórkę TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE