Reklama

Karygodne zachowanie radnej Prawa i Sprawiedliwości?

Opublikowano:
Autor:

Karygodne zachowanie radnej Prawa i Sprawiedliwości? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ostatnio cała polityczna Polska żyła sprawą zatrzymania Romana Giertycha. Swój komentarz w tej kwestii wypowiedziała radna miejska PiS i wicedyrektor I Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy Ludmiła Stelmach-Kołodziej. Jednak wpis działaczki obozu władzy wywołał poruszenie.

O co dokładnie chodzi? Już po tym jak zakończyło się przeszukanie w domu Romana Giertycha pojawiły się informacje ze strony małżonki adwokata jakoby ich córce funkcjonariusze CBA składali niedwuznaczne propozycje o podtekście seksualnym.


Czytaj także:


Pod jednym z postów na Facebooku w tym temacie wypowiedziała się Ludmiła Stelmach-Kołodziej - radna miejska Prawa i Sprawiedliwości oraz wicedyrektor I Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy: - Takiej szkaradzie? Bez przesady!!!

I tak rozpętała się burza, bo część opinii publicznej uważa, że oczywiście każdy ma prawo wyrażać swoją opinię, ale radnej, wicedyrektor szkoły, komuś kto wychowuje młodzież to nie przystoi. Są też osoby broniące radnej i wspominają o wolności słowa oraz tym, że tak naprawdę nie ma w tym wpisie nic złego.

Jakie jest zdanie naszych Czytelników?

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE