Reklama

Jest praca: możesz zostać rachmistrzem Narodowego Spisu Powszechnego

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: spis.gov.pl

Jest praca: możesz zostać rachmistrzem Narodowego Spisu Powszechnego - Zdjęcie główne

foto spis.gov.pl

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od 1 kwietnia do 30 czerwca 2021 roku w Polsce odbędzie się Narodowy Spis Powszechny. Gminy w całym województwie ruszyły z naborem. Ta praca jest płatna.

Termin składania ofert na rachmistrzów spisowych mija 9 lutego. Oferty możemy złożyć osobiście w siedzibach poszczególnych urzędów miast i gmin lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na skrzynkę e-mailową danego urzędu, platformy ePUAP albo operatora pocztowego (w tym m.in. Poczty Polskiej, firm kurierskich).

CZYTAJ TAKŻE:

Ze szczegółowymi zasadami i warunkami składania ofert na rachmistrza spisowego należy się zapoznać na stronach urzędów, które ogłosiły już odpowiednie nabory. Swoją pracę rachmistrzowie będą wykonywać w oparciu o umowę zlecenie, którą podpiszą z dyrektorem urzędu statystycznego – jako zastępcą wojewódzkiego komisarza spisowego.

Ich wynagrodzenie  zależeć będzie od formy zebrania informacji. Za każdy wywiad bezpośredni z osobą spisywaną będzie to 7 zł brutto a za przeprowadzony wywiad telefoniczny (...) CZYTAJ DALEJ - ZOBACZ JAKIE MUSISZ SPEŁNIĆ WARUNKI>>

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy