Reklama

Jest poszukiwany. I chory. Być może przebywa w Bieszczadach [AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

Jest poszukiwany. I chory. Być może przebywa w Bieszczadach [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości - Zaginął mój brat, Błażej L. Mamy podejrzenia, że może być w Sinych Wirach. Jest cukrzykiem, może potrzebować pomocy medycznej - napisała na Facebooku siostra zaginionego studenta z Krakowa.

Błażej L. ostatni raz widziany był 4 lipca. Wyszedł wtedy z domu w Krakowie. Napisał do rodziny list wysłany z Rzeszowa, w którym zapowiedział wysłanie następnego dzisiaj, 8 lipca. Siostra zaginionego, która prowadzi akcję poszukiwawczą, nie chce zdradzać szczegółów listu, bo są zbyt personalne. Niemniej ma podejrzenia, że obecnie brat może przebywać w bieszczadzkim rezerwacie. Nie ma ze sobą insuliny - może być mu potrzebna pilna pomoc medyczna.

Jeśli wiesz, gdzie przebywa Błażej L., skontaktuj się z policją pod numerem 126151025 lub pod numerami alarmowymi 112 i 997.

AKTUALIZACJA, 14 lipca

Jak przekazuje siostra zaginionego, Joanna, Błażej był ostatnio widziany w okolicach Głogowa Małopolskiego.
 
- Jeśli ktoś jest z tych okolic i ma jakieś informacje, proszę o kontakt. Miał też szarą koszulkę zamiast zielonej, spodnie na pewno moro i granatowo-czarną torbę. Ma cukrzycę typu 1. Bez insuliny grozi mu śpiączka w najlepszym wypadku
- prosiła o wsparcie siostra Błażeja.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE