Reklama

Jest duma! Fotoreporter Korso wyróżniony przez burmistrza!

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nasz kolega z sanockiej redakcji, Patryk Oberc, to niezwykle utalentowany fotograf. Jego zdjęcia przyciągają wzrok, na jego kadrach zatrzymujesz się dłużej i zastanawiasz: jak on to zrobił? Jego talent docenił burmistrz Sanoka.

Konkurs ogłosił Urząd Miasta w Sanoku, który ze 113 nadesłanych prac wybrał 12. A 12 nie bez powodu - każde zdjęcie będzie symbolizowało jeden miesiąc w miejskim kalendarzu, który wyda magistrat na 2020 rok. Do konkursu "Sanok pstryka" zgłosiło się aż 30 autorów, spośród których został wyróżniony między innymi Patryk Oberc.

- Gdy tylko dowiedziałem się, że ogłoszono taki konkurs, od razu zdecydowałem się wziąć w nim udział. Przeglądałem swoje wcześniejsze prace i doszedłem do wniosku, że potrzebuje mieć mocną fotografię, która przebije się przez resztę stawki. Wziąłem sprzęt i pojechałem na rynek. Wykonałem parę ujęć, wróciłem do domu i już miałem wysyłać zgłoszenie, gdy przypomniałem sobie o jednej fotografii, którą wykonałem tego lata w skansenie. Dołączyłem i ją i ku mojemu zdziwieniu, to właśnie ona znajdzie się w kalendarzu. Jest mi niezmiernie miło, że jury doceniło mój warsztat fotograficzny

- skomentował nasz redakcyjny kolega.

Nam jest równie miło, że możemy o tym napisać. Patryk, serdeczne gratulacje!

Jego zdjęcia będzie można oglądać nie tylko w sanockim kalendarzu, ale również na naszych portalach, między innymi na Korso Sanockim.

Oto wyróżnione zdjęcie:

ZOBACZ W GALERII PONIŻEJ.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE