Reklama

Jedna osoba nie żyje po wichurach na północy Podkarpacia [AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

Jedna osoba nie żyje po wichurach na północy Podkarpacia [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Drzewo upadło na przejeżdżający samochód. Jedna osoba nie żyje! Poniedziałkowa wichura sprawia, że strażacy mieli mnóstwo pracy.

Tragedia w Nowym Narcie w powiecie niżańskim. Szalejąca wichura przewróciła drzewo na przejeżdżający samochód. Autem podróżowały cztery osoby, jedna osoba zginęła, a dwie zostały ranne i trafiły do szpitala.

Z kolei w Stalowej Woli strażacy w godzinach wieczornych otrzymali zgłoszenie o wiszącym kawałku blachy na wysokości dziesiątego piętra bloku przy ulicy Wojska Polskiego 3. Blacha została usunięta i nikomu nie zagraża.

Ilość interwencji strażaków na Podkarpaciu cały czas rośnie.

- 260 razy interweniowali podkarpaccy strażacy usuwając skutki nawałnic, jakie przeszły nad naszym regionem. Większość naszych interwencji dotyczyła usuwania połamanych drzew i konarów drzew leżących na jezdniach. W szesnastu przypadkach strażacy pomagali zabezpieczyć uszkodzone pokrycia dachowe

- wyjaśnił młodszy brygadier Marcin Betleja, rzecznik podkarpackiej Państwowej Straży Pożarnej.

Najwięcej interwencji strażacy odnotowali w powiatach: dębickim, leżajskim, rzeszowskim, kolbuszowskim, strzyżowskim i mieleckim. W usuwanie skutków nawałnic, jakie przeszły nad Podkarpaciem zaangażowanych było ponad 1500 strażaków Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczych Straży Pożarnych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE