Reklama

Jeden samochód i dwóch pijanych

Opublikowano:
Autor:

Jeden samochód i dwóch pijanych - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W sobotę niżańscy policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców, którzy jechali jednym pojazdem. Zgubiło ich dziwne zachowanie po dostrzeżeniu patrolu.

Mundurowi w sobotni wieczór czuwali nad bezpieczeństwem kierowców, w okolicach przejazdu kolejowego w Nowosielcu (powiat niżański). Przejazd od kilku dni był remontowany, a droga krajowa numer 19 w tym miejscu, była całkowicie zablokowana.  

Jak wynik z policyjnych informacji uwagę mundurowych przykuło dziwne zachowanie mężczyzn w bmw. Kierowca nie wiedział, że przejazd jest zamknięty i zmuszony był zawrócić. Pojazd zjechał na jedno pobocze, potem na przeciwne, a mężczyźni siedzący w pojeździe przesiedli się i ruszyli w stronę policjantów bez włączonych świateł. Funkcjonariusze zatrzymali bmw do kontroli. Obaj mężczyźni w pojeździe byli nietrzeźwi. Kierowca bmw, 24-latek z Jeżowego miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Zgodził się zamienić miejscem, ponieważ siedzący obok kolega, oprócz tego, że miał 1,3 promila alkoholu w organizmie, miał też orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów. Samochód został odholowany na parking strzeżony. Obaj będą odpowiadać za jazdę w stanie nietrzeźwości, ponadto 26-latek z Kończyc, odpowie za niestosowanie się do sądowego zakazu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE