Reklama

Jechał środkiem drogi i miał przy sobie narkotyki

Opublikowano:
Autor:

Jechał środkiem drogi i miał przy sobie narkotyki - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 3 lata pozbawienia wolności grozi 23-letniemu mężczyźnie, który najprawdopodobniej odpowie za przestępstwo narkotykowe.

W poniedziałek, 13 kwietnia około godziny 23, do dyżurnego przemyskiej komendy wpłynęło zgłoszenie od strażników miejskich, o kierującym skodą, który najprawdopodobniej porusza się samochodem w stanie nietrzeźwości. Z ich relacji wynikało, że mężczyzna jechał środkiem jezdni i nie hamował przed progami zwalniającymi. W związku z wydanym wcześniej sygnałem do zatrzymania, kierujący zatrzymał się na parkingu przy ul. Poniatowskiego.

- Wezwani na miejsce policjanci, w wyniku podjętych czynności, znaleźli przy mężczyźnie woreczki strunowe z białą sproszkowaną substancją oraz suszem roślinnym. Tester narkotykowy wykazał wstępnie, że zabezpieczony proszek to mefedron. Badanie laboratoryjne potwierdzi dokładny skład zabezpieczonej substancji. Potwierdzono, że susz roślinny to marihuana.

- podaje podkom. Marta Fac z KMP Przemyśl

Młodemu mężczyźnie została pobrana krew do badań w związku z podejrzeniem, że mógł kierować samochodem będąc pod wpływem środków odurzających, ponieważ wstępne badanie w tym kierunku dało wynik pozytywny. Natomiast alkomat wskazał, że kierujący był trzeźwy.

23-latek trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzut posiadania narkotyków.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE