Reklama

Jaworowicz: Teraz będzie o śmiercionośnym trucicielu! [ANKIETA]

Opublikowano:
Autor:

Jaworowicz: Teraz będzie o śmiercionośnym trucicielu! [ANKIETA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jak informuje portal korso.pl, 1 sierpnia Telewizja Polska - TVP1 - wyemitowała reportaż o mieleckiej fabryce Kronospan. Mieszkańcom spędzają sen z powiek uciążliwości związane z jej funkcjonowaniem. To sprawa, która ciągnie się od ponad ćwierćwiecza! Po emisji reportażu w studiu TVP nie milkną głosy związane z realizacją programu Elżbiety Jaworowicz.

Na spotkanie pod Kronospanem przyszło kilkadziesiąt osób. Dziennikarka nagrywała wypowiedzi mieszkańców przez około dwie godziny.

W reportażu zaprezentowanym na antenie TVP 1 zobaczyliśmy krótkie sceny video autorstwa dziennikarzy Korso z kwietniowego protestu mieszkańców Mielca, który odbył się pod mieleckim Kronospanem.

- Drodzy państwo teraz będzie o smoku. Drodzy Państwo nie o tym wawelskim, ale o smogu - śmiercionośnym trucicielu. Napisała do nas 12-letnia dziewczynka Emilka z Mielca

- mówiła w zapowiedzi reportażu Elżbieta Jaworowicz.

- Nie mogę oddychać. Jak ja mogę tutaj żyć? - mówi jedna z kobiet w reportażu. Mieszkańcy naszego miasta zwrócili uwagę na wiele przypadków chorobowych, które mogą mieć dużo wspólnego z tym czym oddychamy w regionie. Jedna z pielęgniarek wskazała, że pracując w Mielcu w onkologicznym hospicjum, gdzie najczęściej ma obecnie do czynienia z pacjentami w wieku 30-40 lat.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE