Reklama

JASŁO. Ciało mężczyzny znaleziono na chodniku

Opublikowano:
Autor:

JASŁO. Ciało mężczyzny znaleziono na chodniku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości We wtorek, 19 maja około godz. 0:00 znaleziono leżącego mężczyznę na ul. Szopena w Jaśle. Jak się okazało - jaślanin był martwy.

Tajemnicza śmierć w Jaśle

Policjanci z KPP w Jaśle przyjechali do zgłoszenia na ul. Szopena w Jaśle, gdzie odnaleziono leżącego mężczyznę. Do akcji włączone zostało również pogotowie ratunkowe, w końcu być może mieszkańcowi Jasła potrzebna była pomoc. Jak się okazało - niestety, mężczyzna był martwy, lekarz praktycznie od razu stwierdził zgon.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy tuż po godzinie 0:00, poinformowano nas, iż na ulicy leży mężczyzna bez oznak życia. Na miejsce przyjechali policjanci, następnie zespół ratownictwa medycznego, jednakże stwierdzono na miejscu zgon mężczyzny. Policjanci będą prowadzili postępowanie w celu wyjaśnienia przyczyny zgonu mężczyzny. Biegły sądowy wstępnie wykluczył udział osób trzecich, jednak ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Tożsamość mężczyzny jest już ustalona.

- przekazuje nam oficer prasowa KPP Jasło.

Zgon na ulicy Szopena w Jaśle

Zmarłym mężczyzną okazał się 51-letni mieszkaniec Jasła. Na chwilę obecną nic więcej nie wiadomo - na przykład czy mężczyzna mógł mierzyć się z jakąś chorobą lub czy był pod wpływem jakichś środków. Żywimy nadzieję, iż wkrótce policja wyjaśni tę tajemniczą śmierć w Jaśle

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE