Reklama

Jakub Wiśniowski z Dębicy prelegentem festiwalu naukowego

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: I LO w Dębicy

Jakub Wiśniowski z Dębicy prelegentem festiwalu naukowego - Zdjęcie główne

Dębicki uczeń prelegentem E(x)plory! | foto I LO w Dębicy

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kuba Wiśniowski - uczeń I Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy został zaproszony jako prelegent konkursu naukowego E(x)plory! Jakub będzie przeprowadzać wykłady z zakresu zdrowia.

Jakub Wiśniowski jest uczniem klasy II o profilu biologiczno-chemicznym w I Liceum Ogólnokształcącym w Dębicy. Jest on finalistą konkursu naukowego E(x)plory z 2020 r. Jako jeden z nielicznych laureatów i finalistów został zaproszony przez komisję naukową w celu przeprowadzenia wykładów z zakresu zdrowia.


Kuba weźmie udział w dwóch festiwalach E(x)plory we Wrocławiu i w Warszawie

- Jesteśmy dumni z godnego reprezentowania naszego  liceum w tym prestiżowym projekcie, tym bardziej że Kuba jest młodym człowiekiem, przed którym zostały otwarte drzwi do świata nauki. Jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

- piszą władze dębickiego liceum.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy