Reklama

Jaki samochód za 500 plus?

Opublikowano:
Autor:

Jaki samochód za 500 plus? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości To ciekawy raport, który przygotowali eksperci Carsmile. Sprawdzili, jakie samochody można sfinansować nowymi świadczeniami dla rodzin. Chodzi oczywiście o 500 plus na pierwsze dziecko.

Jak podał Autokult.pl, eksperci Carsmile przyjęli założenie, że auta powinny być wyposażone w podstawowe systemy bezpieczeństwo takie, jak: ABS czy ESP lub ESC, czyli systemy stabilizujące tor jazdy.

- Z uwagi na fakt, że samochodem mają podróżować dzieci, w standardzie wyposażenia powinny też znaleźć się specjalne uchwyty ISOFIX służące do bezpiecznego montażu fotelików. Aby pojazdy zapewniały podróżującej rodzinie minimum komfortu, przyjęto również, że powinny posiadać klimatyzację i radioodtwarzacz

- cytujemy Autokult.pl

500 plus może być zastrzykiem gotówki, która dopełni koszty długoterminowego najmu auta. Dysponując kwotą około tysiąca złotych miesięcznie możemy pozwolić sobie na jeden z czterech miejskich samochodów: trzy hatchbacki - Renault Clio, Hyundaia i20 i Opla Corsę - oraz jednego dostępnego w tym budżecie minivana – Dacię Lodgy. Trzy pierwsze samochody świetnie sprawdzą się do podwożenia dzieci do szkoły, na basen czy salę gimnastyczną.

Jeżeli chcielibyśmy skusić się na auto z miejscem na bagaże niezbędne do wakacyjnego wyjazdu, możemy rozważyć Dacię Lodgy. Decydując się na nią, przekroczymy kwotę uzyskiwaną z programu 500+ o 139 zł dla wkładu własnego na poziomie 6 000 zł.

A Ty który z samochodów widzisz w swoim garażu?

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE