Reklama

Jak szybko odnaleźć grób w Rzeszowie?

Opublikowano:
Autor:

Jak szybko odnaleźć grób w Rzeszowie? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wszystkich Świętych i Dzień Zmarłych - to dni, kiedy będziemy odwiedzać groby bliskich. Cmentarze zmieniają się każdego roku, warto znaleźć rozwiązanie, dzięki któremu nie będziemy błądzić po rzeszowskich nekropoliach. Mamy dla Ciebie rozwiązanie, o którym może jeszcze nie słyszałeś.

Zarząd Zieleni Miejskiej w Rzeszowie administruje na terenie Rzeszowa ogólnopolską wyszukiwarkę osób pochowanych GROBONET.COM.

Jest to połączona baza danych ponad 600 cmentarzy w całym kraju, w tym też na terenie Podkarpacia i Rzeszowa. Łączy ona informacje pochodzące z programów dla administracji cmentarzy które zawierają mapy i dokumentację fotograficzną.

Stworzenie takiej platformy stało się możliwe po przeprowadzeniu inwentaryzacji cmentarzy i zasileniu oprogramowania. Spis grobów i pochowanych jest na bieżąco aktualizowany przez administratorów cmentarzy. Wyszukiwarka osób pochowanych i grobów jest możliwa również w wersji mobilnej w systemie Android.

Aby znaleźć grób bliskiej osoby na terenie Rzeszowa, należy kliknąć TUTAJ

Zostaniesz przekierowany do wyszukiwarki grobów. Tam wpisujesz imię i nazwisko osoby, której grobu szukasz. Wyniki wyszukiwania wyglądają tak, że wyświetli Ci się zdjęcie grobu i dane zmarłej osoby oraz cmentarz, na którym była pochowana. Klikając w opcję "Więcej" dostaniesz informacje nie tylko o dokładnej lokalizacji, ale również mapę, jak dojść do grobowca od bramy głównej. Ponadto dowiesz się, kto jeszcze w danym grobie jest pochowany. Masz też możliwość zapalenia wirtualnego znicza.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE