Reklama

Internetowa miłość okradła go z zemsty

Opublikowano:
Autor:

Internetowa miłość okradła go z zemsty  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci zatrzymali 24-latkę, która w pokoju hotelowym okradła mężczyznę zabierając mu 5 tysięcy zł. Wykorzystała moment gdy 34-latek zasnął.

Do kradzieży doszło w środę (24 lipca) w Zamościu. 


- 34-letni mieszkaniec gm. Stary Zamość powiadomił policjantów, że znajoma, którą poznał kilka miesięcy temu na jednym z randkowych portali internetowych w czasie spotkania w zamojskim hotelu ukradła należące do niego pieniądze w kwocie ponad 5 tys. zł. Pokrzywdzony relacjonował, że razem spożywali alkohol i kiedy zasnął znajoma wykorzystała to zabierając znajdujące się w saszetce pieniądze - informują policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu. 

Policjanci zatrzymali kobietę, która widząc mundurowych, zaczęła uciekać. W torebce 24-latki z gm. Izbica był skradzione pieniądze, które wróciły do właściciela. Młoda kobieta miała prawie 3 promile alkoholu. 

- Po nocy spędzonej w areszcie 24-latka usłyszała zarzuty. W czasie przesłuchania przyznała się do kradzieży i powiedziała, że ukradła pieniądze z zemsty za zachowanie 34-latka w stosunku do jej osoby - wyjaśniają mundurowi. 

Teraz grozić jej może nawet 5 lat więzienia. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE