Reklama

Paweł Kukiz po "Lex TVN". Internauci nie zostawiają "suchej nitki" na polityku! [MEMY]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Po nocnym głosowaniu w Sejmie w sprawie "Lex TVN" znalazł się Paweł Kukiz. Został politykiem i dostał się do Sejmu jako antysystemowiec, teraz głosuje po myśli Prawa i Sprawiedliwości. Internauci komentują to co się wydarzyło.

"Lex TVN", czyli nowelizacją ustawy medialnej, przez którą (jeśli wejdzie w życie) prawo do nadawania w Polsce może stracić stacja TVN. To były burzliwe obrady. Najpierw posłowie zgodzili się (opozycja wygrała głosowanie) na odroczenie posiedzenia do września, ale kilka godzin później marszałek Sejmu zdecydowała o reasumpcji głosowania - powód: błąd w głosowaniu zgłoszony przez Pawła Kukiza i jeszcze dwóch posłów z jego otoczenia. Za drugim podejściem to Prawo i Sprawiedliwość było górą i posłowie opowiedzieli się za kontynuowaniem obrad. W tym głosowaniu partii Jarosława Kaczyńskiego pomogli parlamentarzyści Pawła Kukiza, a ich głosy w tym starciu były decydujące.

Właśnie to był powód, który sprawia, że na Kukizie opozycja nie zostawia "suchej nitki". Oprócz polityków to zachowanie jest komentowane przez zwykłych obywateli. Oto przegląd memów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy