Reklama

Ogień na poligonie wojskowym w Nowej Dębie! Znana jest przyczyna wzniecenia pożaru [AKTUALIZACJA, ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pożar na poligonie wojskowym w Nowej Dębie. Przez ponad 8 godzin z ogniem walczyło wielu strażaków z powiatów tarnobrzeskiego, stalowowolskiego i kolbuszowskiego, a także specjaliści z wojska. Ćwiczenia DRAGON-21 zostały chwilowo wstrzymane.

Duży pożar na terenie poligonu w Nowej Dębie. Na miejscu liczne siły i środki - informują dziennikarze Tarnobrzeg 112 - Ratownictwo Powiatu Tarnobrzeskiego. Przypomnijmy. Na miejscu trwają manewry DRAGON-21

AKTUALIZACJA - GODZINA 15:30:

Wiemy, że płonie samosiejka leśna i trawy. Na miejscu obecni są strażacy z OSP Majdan Królewski, Huta Komorowska, Krzątka, Ostrowy Tuszowskie, Cmolas, Lipnica, a także strażacy z Nowej Dęby wraz z jednostkami OSP z powiatów stalowowolskiego i tarnobrzeskiego.

CZYTAJ TAKŻE:

AKTUALIZACJA - GODZINA 18:40:

Nadal trwa akcja dogaszania pożaru traw i samosiejek na terenie pasa taktycznego Twierdza w Ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych - Dęba w Nowej Dębie. Na miejscu oprócz wymienionych już jednostek są druhowie z OSP Grębów, Krawce, a także pięć zastępów z wojskowej straży pożarnej. Na ten moment nie ma żadnych informacji o stratach w mieniu wojskowym, a także rannych osobach. Wszystko wskazuje na to, że ogień powstał przez ostrzał prowadzony w ramach ćwiczeń DRAGON-21.

 
 
AKTUALIZACJA - GODZINA 21:20:
Po 8 godzinach pożar na nowodębskim poligonie został opanowany - informuje Facebook Tarnobrzeg 112 - Ratownictwo Powiatu Tarnobrzeskiego. W działaniach udział wzięło ponad 10 zastępów z Wojskowej Straży Pożarnej oraz zastępy z Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczej Straży Pożarnej z powiatów: tarnobrzeskiego, kolbuszowskiego i stalowowolskiego. Spaleniu uległ obszar około 10 hektarów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy