Reklama

Inauguracja sezonu Asseco Resovii Rzeszów przełożona. Powodem koronawirus

Opublikowano:
Autor:

Inauguracja sezonu Asseco Resovii Rzeszów przełożona. Powodem koronawirus - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Siatkarze Asseco Resovii swoje pierwsze spotkanie nowego sezonu PlusLigi mieli rozegrać z Treflem Gdańsk. Okazało się, że w drużynie rywali zarówno u zawodników, jak i u członków sztabu szkoleniowego wykryto koronawirusa.

Trefl Gdańsk wnioskował do Polskiej Ligi Siatkówki oraz Asseco Resovii Rzeszów i Cerradu Enei Czarnych Radom o przełożenie dwóch pierwszych kolejek nowego sezonu PlusLigi. Gdańszczanie bowiem od 24 lipca musieli zawiesić okres przygotowawczy do rozgrywek, ponieważ u 13 zawodników oraz trzech członków sztabu szkoleniowego wykryto zakażenie SARS-CoV-2.

- Dziękujemy Polskiej Lidze Siatkówki oraz Asseco Resovii Rzeszów za wyrażenie zgody na przełożenie pierwszego meczu.


- tłumaczył Dariusz Gadomski, prezes Trefla Gdańsk.

Polska Liga Siatkówki wyraziła zgodę na przełożenie pierwszego meczu gdańszczan, który pierwotnie zaplanowany był na niedzielę 13 września w Rzeszowie. Nowy termin meczu pomiędzy Asseco Resovią Rzeszów i Treflem Gdańsk został ustalony na 21 października. 

Rzeszowanie swoje inauguracyjne spotkanie rozegrają 19 września na wyjeździe z Jastrzębskim Węglem. Później czeka ich kolejne wyjazdowe spotkanie, tym razem 25 września z GKS-em Katowice. Drużyna trenera Alberto Giulianiego zaprezentuje się rzeszowskiej publiczności 30 września, walcząc o ligowe punkty ze Ślepskiem Suwałki. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE