Reklama

Horoskop na 5 - 11 sierpnia

Opublikowano:
Autor:

Horoskop na 5 - 11 sierpnia - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Co Cię czeka w najbliższym tygodniu? Sprawdź swój znak zodiaku.

Baran

Czeka Cię pracowity tydzień. Nie licz jednak za bardzo na pomoc rodziny, bo wszyscy domownicy będą wyjątkowo zajęci. To będzie egzamin z Twojej wyrozumiałości i cierpliwości. Pod koniec tygodnia Mars rozświetli Twój umysł i znajdziesz wyjście z dotychczasowych problemów. Luna w opozycji sprzyja inspirującym spotkaniom z przyjaciółmi.

Byk

Pomysły najbliższych mogą Cię podenerwować, bo Twoje wcześniejsze ustalenia z nimi nie zostaną spełnione. Wycofaj się więc na kilka dni, poobserwuj, co się dzieje, bo dzięki temu unikniesz kłótni. Pod koniec tygodnia Mars w trygonie pokaże, kto wygra tę batalię. Pewna buntownicza osoba skruszeje i przyjdzie zawrzeć z Tobą sojusz.

Bliźnięta

Wpływ Saturna sprawi, że będziesz uczestniczyć w interesujących spotkaniach. Ktoś wyciągnie Cię też na imprezę i plotki. Nie daj się prosić. To będzie bardzo udany wypad. Dzięki temu się zrelaksujesz i odpoczniesz. Nawet bardzo niemili sąsiedzi nagle odkryją, że zgoda buduje i przestaną Cię w końcu dręczyć, że źle zaparkowałeś samochód.

Rak

Koniunkcje Wenus i Jowisza sprzyjają szybkiemu załatwianiu trudnych spraw. Będziesz cieszyć się dużym wyczuciem ludzi. Mars w opozycji przyniesie Ci ambitne wyzwania. Szef zleci Ci te zadania, o których skrycie marzyłeś. Będzie Ci się dobrze wiodło, ale zwróć uwagę na znajomości, rozwijaj te dobrze rokujące, a te toksyczne migiem ucinaj.

Lew

Twoje pomysły na spędzenie wolnego czasu spodobają się niemal wszystkim domownikom, Twoi przyjaciele także nie będą się nudzić. W domu zapanuje spokój i zrozumienie. Nawet ci, którzy z różnych powodów krzywo patrzyli na Twoje decyzje, dojdą do wniosku, że miałeś rację. Merkury sprzyja odwiedzaniu osób, których dawno nie widziałeś.

 Panna

W tym tygodniu w Twoim otoczeniu będzie sporo chaosu i panikujących osób. Zaległości i ataki złości mogą być irytujące, ale dzięki zdolnościom organizacyjnym ze wszystkim sobie poradzisz. Wpływ Jowisza sprawi, że będziesz w świetnej formie fizycznej i psychicznej. Zjednasz sobie kogoś, kto wcześniej Cię krytykował. Okaże się, że jednak macie wspólne poglądy na wiele spraw.

Waga

Planety sprawią, że będziesz wzniecać afery z byle powodu. Wszystko przez to, że pewne osoby zaczną Ci dawać dobre rady oraz będą Ci mówić, że za lekko podchodzisz do swoich obowiązków. Unikaj dyskusji, inaczej dojdzie do nieprzyjemności. Pamiętaj, najważniejsze jest dobre samopoczucie.

Skorpion

Mars pomoże Ci nadrabiać zaległości. Nie daj sobie jednak wejść innym na głowę. Rutynowe zajęcia, sprawozdania czy rachunki zaczną Cię bardzo nudzić. Zastanów się, co możesz zmienić. Jeśli jasno określisz swoje cele, to unikniesz kłopotów i zrealizujesz swoje plany. Korzystaj z propozycji, szczególnie jeśli dotyczą szkoleń. Każdy dyplom może się kiedyś przydać.

Strzelec

Przeznacz najbliższe dni na te projekty, które wymagają skrupulatności. Mars sprawi, że poradzisz sobie z najbardziej szczegółowymi zadaniami. Uczestnicz w ważnych zebraniach, we wszystko się wtrącaj, dopytuj, a dowiesz się czegoś bardzo interesującego. Powodzenie będzie Ci sprzyjać nie tylko w pracy.

Koziorożec

Zapragniesz odmiany, a zamiast nudnego towarzystwa - udanych imprez, częstszych wyjść do kina lub teatru. W wolnych chwilach rób więc to, co lubisz, a przy okazji zadbaj o swoją kondycję, idź np. na basen czy siłownię. Wpływ Księżyca nie pozwoli uciec przed wizytą w urzędzie czy banku, ale dzięki niej szybko coś ważnego załatwisz.

Wodnik

Planety pomogą Ci się wybić dzięki dobrym pomysłom. Aktywnie uczestnicz we wszystkich zebraniach, spisuj swoje pomysły i reklamuj się jak tylko potrafisz, a zdobędziesz punkty u swojego wymagającego szefa. Także w finansach wreszcie postępy, bo Wenus przyciąga pieniądze. Właśnie teraz możesz wygrać konkurs lub ważny dla Ciebie przetarg.

Ryby

W tym tygodniu poczujesz przypływ energii, dlatego ochoczo zgodzisz się na szalone pomysły innych. Ale uważaj, bo organizacja wyjazdów czy imprez spadnie wyłącznie na Ciebie. Zastanów się, co możesz zrobić małym kosztem, zamiast potem tego żałować. Weekend należy do Ciebie. Mars w opozycji obiecuje nagrodę za wszystkie starania i trudy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE