Reklama

Horoskop na 29 lipca - 4 sierpnia

Opublikowano:
Autor:

Horoskop na 29 lipca - 4 sierpnia - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Sprawdź, co Cię czeka w tym tygodniu.

Baran

Przed Tobą wyjątkowo udany tydzień. Czas płynąć będzie szybko, a Ty będziesz w dobrej formie. W pracy warto rozglądać się za nowymi sojusznikami. Dzięki temu będziesz mógł liczyć na dobre wiadomości i czyjąś pomoc w trudnym projekcie. Samotne Barany przez cały tydzień będą mieć szczęście w miłości. Warto odezwać się do kogoś, kto wciąż za Tobą tęskni i sprawdzić, czy przy jego boku nadal jest wolne miejsce.

Byk

Wenus sprawi, że poczujesz przypływ twórczej energii. Wszystko, co nowe i nieznane, okaże się niezwykle pociągające. To dobry tydzień, aby coś w życiu usprawnić lub zmienić na lepsze. Zbierzesz siły i bez trudu uporasz się z zaległymi sprawami. Wigoru Ci nie zabraknie, ale pamiętaj, że nie warto poświęcać się dla kogoś, kto nie dotrzymuje słowa.

Bliźnięta

W tym tygodniu będziesz wyjątkowo surowy, nikomu nie uda się wymigać z domowych obowiązków. Tym, którzy się spiszą, rozdasz nagrody, a dla leniwych bez cienia litości wyznaczysz kary. Nie odkładaj żadnych ważnych spraw na później. Logika i cierpliwość sprawią, że poradzisz sobie ze wszystkimi niespodziankami.

Rak

Nie marnuj czasu na kłótnie z upartymi współpracownikami, których i tak nie przekonasz do swojej racji. Pod koniec tygodnia warto zabrać się za różne urzędowe sprawy. W rodzinie ufaj intuicji, bo mogą się pojawić różne konflikty, i to właśnie Ty będziesz musiał je rozwiązać. W miłości powodzenie. Dostaniesz intrygujące zaproszenie od pewnego tajemniczego wielbiciela. Jeśli jesteś singlem, to nie wahaj się i wybierz się na szaloną randkę.

Lew

Zastanów się nad tym, co lub kto przeszkadza Ci w realizacji swoich planów. Może warto coś zmienić? W tym tygodniu łatwiej pozbędziesz się zaległości i przestaniesz zadawać się z nieżyczliwymi osobami. Twoim sprzymierzeńcem będzie intuicja. Najpierw słuchaj siebie, a dopiero potem pytaj o zdanie innych ludzi.

Panna

Będziesz drobiazgowy, ale to właśnie okaże się przepustką do sukcesu. W różnych instytucjach możesz liczyć na przychylność. Słońce stawiać będzie na Twojej drodze same życzliwe osoby. Weekend sprzyja wyjazdom z przyjaciółmi. Samotne Panny przestaną być nieśmiałe i oczarują kogoś swoim wdziękiem. Jednak nie tylko wygląd, ale interesujące poglądy będą wstępem do ciekawie zapowiadającej się znajomości.

Waga

W tym tygodniu wszyscy będą czegoś od Ciebie oczekiwali. Twoja pomoc w wielu sprawach okaże się bardzo cenna, być może dzięki temu szef wkrótce Cię doceni. Podchodź do wszystkiego ze stoickim spokojem i nie martw się na zapas. Pod koniec tygodnia zadbaj o zdrowie. W miłości nie pomyl uczuć z inwestycją. Unikaj dyskusji o polityce lub pieniądzach, bo zepsujesz sobie randkę.

Skorpion

W tym tygodniu zmuszony będziesz rozstrzygać spory, w które zamieszani są Twoi najbliżsi. W pracy zapowiada się więcej spokoju. Bądź życzliwy dla wszystkich, ale nie pozwól się wykorzystywać osobie, która lubi plotki i intrygi. Mars sprzyja też udanym zakupom. Zapragniesz od nowa urządzić swoje mieszkanie.

Strzelec

Podejdź z dystansem do zawodowych spraw i wynikających z nich problemów. W domu odpoczywaj zamiast odrabiać służbowe zaległości. Nie zadręczaj się też humorami szefa, bo nie mają one związku z Twoją nienaganną pracą. Pewna plotka, jaką opowie Ci przyjaciółka, będzie tak ekscytująca, że szybko stanie się tematem towarzyskich rozmów.

Koziorożec

Nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych. Chętnie zajmiesz się zaległymi sprawami. To dobry czas, aby sprytnie wyplątać się z obietnic, które kosztują Cię zbyt wiele czasu i energii. Zrób w swoim życiu miejsce dla nowych spraw. Rozszerzysz swoje horyzonty o ciekawsze propozycje.

Wodnik

W weekend nie przesadzaj z porządkami i zakupami. W miłości szczęście będzie Ci dopisywać, ale możesz nie mieć zbyt wiele czasu na randki i flirty. Mimo tego ktoś będzie Cię wytrwale adorował. To czas wykluwania się dobrych pomysłów, które już niedługo przyniosą Ci zadowolenie i uznanie.

Ryby

Pod koniec tygodnia możesz liczyć na wsparcie i zrozumienie w swoim otoczeniu. W pracy wykonuj polecenia i nie dyskutuj z szefem, a unikniesz kłopotów. Uśmiechaj się, a opanujesz napiętą sytuację i łatwiej przekonasz innych do swoich racji. W miłości czekają Cię spokojne dni. W partnerze znajdziesz wsparcie, o ile przestaniesz go o wszystkim pouczać.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE