Reklama

Horoskop na 22-28 lipca

Opublikowano:
Autor:

Horoskop na 22-28 lipca - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Sprawdź, co Cię czeka w nadchodzącym tygodniu. Ruszamy z cyklem "Horoskop z Korso24".

Baran

Stare i do tej pory nierozwiązane sprawy okażą się nie takie trudne, jak myślałeś. Wpadniesz na dobre pomysły, które spowodują, że szybko się z nimi uporasz. Licz się jednak z tym, że spadnie na Ciebie większa odpowiedzialność. Będziesz musiał zorganizować ważne spotkanie, pokierować czyjąś pracą lub zastąpić kogoś, kto poszedł na chorobowe.

Byk

Mars przestrzega przed braniem na siebie skomplikowanych spraw, które wcale nie okażą się lepiej płatne. Nie daj się sprowokować do konfliktów i cierpliwie rób swoje. Merkury sprzyja zdobywaniu nowych umiejętności, które przydadzą Ci się w przyszłości. W miłości będziesz teraz bardziej tajemniczy. Pewien nieznajomy zaprzątnie Twoją uwagę.

Bliźnięta

Przed Tobą udany tydzień. Czas płynąć będzie szybko i przyjemnie. To idealny moment, żeby wykazać się w pracy. Możesz liczyć na ciekawe wiadomości i pomoc kogoś, z kim łączą Cię wspólne interesy. W tym tygodniu najważniejsza okaże się dla Ciebie osoba bliska Twojemu sercu. Przychylisz nieba ukochanemu i łatwo zgodzisz się na wszystko, o co Cię poprosi.

Rak

Samotne Raki przez cały tydzień będą miały wyjątkowe szczęście w miłości. Warto odezwać się do kogoś, kto wciąż za Tobą tęskni i sprawdzić, czy w jego życiu nadal jest trochę wolnego miejsca. W pracy doskonale sobie ze wszystkim poradzisz. Nie zapomnij jednak o odpoczynku. Koniecznie znajdź na niego czas pod koniec tygodnia.

Lew

Zabierz się za ważne sprawy, bo teraz uda Ci się je szybko załatwić. Wiele problemów okaże się niewartych nerwów. W tym tygodniu wpadniesz na dobre pomysły, które rozwiążą Twoje dotychczasowe problemy. Będziesz niezmiernie energiczny i kreatywny. Weekend sprzyja rozwijaniu swoich zainteresowań. Może pójdziesz do opery lub filharmonii?

Panna

Wszyscy będą narzekać na wakacyjne rozleniwienie, Ty jednak od początku lata zabrałeś się za nadrabianie zawodowych zaległości. Nie pozwolisz, aby ktokolwiek wtrącał się w Twoje sprawy i wygrasz w sporze z kimś, kto przeszkadza Ci w realizacji pewnych planów. W pracy nie lekceważ rad współpracowników. Szczęście będzie Ci sprzyjać. W tym tygodniu będziesz mieć dobrą rękę do pieniędzy.

Waga

To właśnie Ciebie najbliżsi wybiorą na powiernika, oczekując Twojego doradztwa. Takt i wyczucie sytuacji sprawią, że Twoje rady okażą się bardzo pomocne. Pod koniec tygodnia pilnuj swoich spraw finansowych. W pracy okaże się, że intrygująca Cię od pewnego czasu sprawa na swoje drugie dno. Nie wahaj się pytać, a uprzedzisz ruchy swoich konkurentów.

Skorpion

Spotkania z ludźmi przyniosą Ci teraz więcej korzyści, niż sądzisz. Poczujesz się dobrze poinformowany i potrzebny, co wprawi Cię w świetny nastrój. Pamiętaj też o swoich przyjaciołach, bo w tym tygodniu będziesz osobą, do której zwrócą się ze swoimi problemami i kłopotami. Znajdź dla nich czas i szczerze powiedz, co sądzisz na temat ich problemów.

Strzelec

Luna zachęca Cię do działania. W końcu powiesz wszystkim, co Cię denerwuje i przeszkadza. Postaraj się być obiektywny wobec siebie i nie dyskutuj, jeśli nie masz racji. W wolnym czasie zajmij się sobą. Idź na basen lub na siłownię. Dzięki temu nawet w najnudniejszy poranek będziesz w pracy w dobrym humorze.

Koziorożec

Mars doda Ci w tym tygodniu odwagi. We wszystkich sprawach, w które się zaangażujesz, odniesiesz sukces. W miłości czeka Cię nieco zamieszania. Skrywane namiętności, ale także zazdrość, mogą wprowadzić chaos. Trzymaj jednak nerwy na wodzy i wysłuchaj ukochanego, a unikniesz z nim niepotrzebnej scysji.

Wodnik

Samotne Wodniki odważnie zagadną do kogoś, o kim od dawna śnią. Sukces w miłosnym polowaniu wprowadzi Cię w świetny nastrój, ale lepiej nie igraj z cudzymi uczuciami. W weekend będziesz potrzebował trochę oddechu i odpoczynku. Mars sprzyja zabawie i spotkaniom z przyjaciółmi, których od dawna nie widziałeś.

Ryby

Przez cały tydzień będziesz cieszyć się powodzeniem w miłości. Porzuć tremę i skrupuły, flirtuj, baw się i rozglądaj za kimś interesującym. Pokaż wszystkim w swoim otoczeniu, jak podejmować szybkie i trafne decyzje, ale nie rywalizuj ze swoim przełożonym, bo połączenie emocji i ambicji może skończyć się niepotrzebną scysją. Trzymaj więc język za zębami.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE