Reklama

Horoskop na 2 - 8 września

Opublikowano:
Autor:

Horoskop na 2 - 8 września - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Skończyły się wakacje. Mamy jeszcze lato, ale aura już jakaś inna. Czy w rozpoczętym właśnie tygodniu czekają Cię jakieś zmiany? Może czeka Cię niespodzianka? Zaskoczenie? Przeczytaj horoskop i dowiedz się.

Baran

Jeśli masz problemy finansowe, rozglądnij się wśród ogłoszeń i szukaj ofert pracy. Lepsza pozycja już na Ciebie czeka. Unikaj większych skupisk ludzi, bo obniżona odporność może dać Ci się we w znaki. To dobry czas na spędzenie trochę czasu na świeżym powietrzu. Spacer przerwać mogą jednak krewni, którzy nagle Cię odwiedzą.

Byk

Poranki mogą być senne i spokojne, ale potem możesz usłyszeć ciekawe wiadomości, które wprowadzą trochę zamieszania w Twoje życie. Teraz jest dobry czas, by w końcu odwiedzić urzędy i banki – uda Ci się wiele załatwić bez kolejek. Trzymaj się z daleka od emocjonalnych szantażystów, którzy tylko chcą Cię zniechęcić do osiągnięcia zaplanowanych celów.

Bliźnięta

Zadbaj o swój wygląd, bo możesz przypadkowo spotkać osoby, których od dawna nie widziałeś. A będziesz chciał zrobić na nich dobre wrażenie! Trudno będzie Ci wysiedzieć za biurkiem, ale wypełniaj sumiennie swoje obowiązki, bo już za zakrętem czeka na Ciebie wymarzona podróż. W weekend zrobi się weselej i spokojniej.

Rak

Będziesz mięć okazję odkryć nowe zainteresowania. W pracy postaraj się skupić, bo Twój dobry humor sprzyja dobrej zabawie, a nie siedzeniu za biurkiem. Ciężka praca zostanie jednak wynagrodzona. Po aktywnym tygodniu należy Ci się trochę wolnego czasu. Spędź go w ruchu, na spacerze albo basenie.

Lew

W pracy nie musisz się przepracowywać, bo sukces i tak jest na wyciągnięcie ręki. Staraj się uporać ze wszystkimi obowiązkami domowymi w ciągu tygodnia, bo w weekend czeka Cię sporo przyjemności. Ktoś dawno niewidziany może zawitać w Twoje progi. Krytycznie przyjrzysz się sytuacji w rodzinie. Możesz mieć wrażenie, że nikt nie szanuje Twojego poświęcania.

Panna

Jeśli odczuwasz zmęczenie życiem, to zmień choć część starych, złych przyzwyczajeń. Będziesz bardziej niż zwykle energiczny i pomysłowy, więc spokojnie zajmij się tym, co rzeczywiście przynosi pieniądze. Uważaj na ludzi, którymi się otaczasz, jeśli ktoś wymaga od Ciebie niemożliwego, to niech sam to sobie zorganizuje.

Waga

Aura w ciągu dnia sprzyja zawodowym sukcesom, ale wieczorami – odpocznij. Dobry film lub książka poprawi Ci humor. To dobry tydzień, aby kogoś odwiedzić lub zorganizować trochę atrakcji dla rodziny. Rób jednak tak, jak Tobie jest wygodnie i nie pozwalaj wiecznie rozstawiać się po kątach. Dzięki temu zyskasz tylko więcej szacunku w oczach innych.

Skorpion

Księżyc sprzyja doskonałym pomysłom w pracy. Czeka Cię więc więcej obowiązków, ale błyskawicznie się z nimi uporasz. Gdy inni będą leniuchować, Ty zrobisz dobre wrażenie na szefie.  Potem oddaj się jednak temu, co najbardziej lubisz robić.

Strzelec

Staraj się trzymać nerwy na wodzy, inaczej kłótnia z rodziną zepsuje Twój dobry nastrój. Nie daj się irytować drobiazgom. W pracy pilnuj swojej działki, bo kolega albo szef spróbuje zrzucić na Ciebie swoje obowiązki. Nie daj się, nie przyniesie Ci to żadnej korzyści, a tylko usłyszysz pretensje.

Koziorożec

Trudno Ci będzie zajmować się rachunkami czy nudnymi sprawami. Nie zmuszaj się do tego, tylko zrób coś dla siebie. Poszukaj różnych atrakcji, koncertów lub imprez albo po prostu spotkaj się z przyjaciółmi.

Wodnik

Rodzinne uroczystości okażą się bardzo udane, ale nie bój się poprosić innych o pomoc. Trudne domowe prace nigdy nie były Twoją mocną stroną, a ktoś z przyjemnością poda Ci pomocną dłoń. Postaraj się w tym tygodniu pozałatwiać ważne sprawy – urzędnicy okażą się wyjątkowo pomocni.

Ryby

Wpływ gwiazd sprzyja ciekawym podróżom i zakupom. Odpoczywaj więc i nie martw się niczym na zapas. Nie musisz brać wszystkiego na własne barki, bo możesz mieć zbyt mało czasu, aby osobiście wszystkiego dopilnować. Bliscy ze wszystkim sobie poradzą, daj im tylko na to szansę. Uwaga - będziesz narzekać na przeziębienia. W weekend wyśpij się więc i odpocznij od stresów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE