Reklama

Horoskop na 19 - 25 sierpnia

Opublikowano:
Autor:

Horoskop na 19 - 25 sierpnia - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Rozpoczynamy kolejny tydzień. Trochę ciężki, bo po długim sierpniowym weekendzie. Kto by nie chciał jeszcze poleniuchować, zwłaszcza, że w naszym regionie zapowiadają się ponowne upały. Sprawdź, co mówią o Twoim najbliższym tygodniu gwiazdy.

Baran

W tym tygodniu unikaj ryzykownych działań finansowych. Zamiast wydawać pieniądze, poszukaj oszczędności. Wykorzystaj dobrą okazję, aby szybko załatwić pilne sprawy urzędowe. Barany będące w związkach nie powinny zapominać o swoich drugich połówkach. Romantyczna kolacja, drobny prezent czy wspólny spacer pozwolą rozniecić płomień na nowo.

Byk

Nie słuchaj dziś złych doradców i ludzi, którzy będą próbowali Cię do czegoś zniechęcić, bo wszystko pójdzie gładko. Nie bój się mówić głośno, co myślisz i być sobą. W przeciwnym razie nigdy nie będziesz mieć tego, czego chcesz. Nie odkładaj wizyty u lekarza na później. Nie zaszkodzi, a wręcz pomoże.

Bliźnięta

Jeśli czujesz, że jesteś ciągle pod presją czasu i nie masz nawet czasu na jedzenie, musisz zwolnić. Wyjazd na weekend okaże się znakomitym pomysłem. Spotkanie z przyjaciółmi pozwoli zapomnieć o problemach w pracy, a ludzie będą wobec siebie serdeczni i wyrozumiali. Wzmocnij swoją odporność. Zamiast czekolady zjedz pomarańczę, spróbuj też jakiegoś sportu.

Rak

Jeśli poszukujesz pracy, przeglądaj oferty w internecie. Z pewnością uda Ci się natrafić na coś interesującego. W końcu pozbędziesz się też nieprzyjemnych zobowiązań finansowych. Poświęć bliskim więcej czasu niż zwykle. Ktoś bardzo potrzebuje Twojej obecności i wsparcia. Nie unikaj też wspólnych wyjść ze znajomymi i zaproszeń od nich.

Lew

Jesteś kowalem własnego losu, dlatego zamiast słuchać dziś innych, zdaj się na swój rozum i intuicję. Nie samą pracą człowiek żyje, więc znajdź czas na nieco przyjemności: spacer czy lekturę ciekawej książki.  Możesz poczuć się tak, jakby wszyscy byli przeciwko Tobie, ale nie poddawaj się. Wkrótce znów będzie lepiej.

Panna

Gwiazdy sprzyjają tworzeniu planów na przyszłość oraz pisaniu biznesplanów. Nie musisz mieć jednak wszystkiego pod kontrolą, daj też innym pole do popisu. W takich chwilach zobaczysz, kim są Twoi prawdziwi przyjaciele. W tym tygodniu czekają Cię dobre wiadomości.

Waga

Zwróć dziś uwagę na to, co i komu mówisz. Ktoś może wykorzystać nabyte informacje przeciwko Tobie! Nie bój się samotności, przygotuj pyszny obiad lub zjedz w ciekawym miejscu na mieście. Nie myśl tylko o pracy, w tym tygodniu - w okolicach piątku - zapowiada się udana randka.

Skorpion

Czasu nie cofniesz, więc zamiast skupiać się na rozpamiętywaniu tego, co się stało, możesz raczej zabrać się za sport. Szybki marsz pozwoli na wyrzucenie z siebie złości i spojrzenie na sprawy świeżym okiem. Znajdź też czas na porządki w domu, ale gruntowne sprzątanie przełóż na inny dzień. Miłe odwiedziny bowiem gwarantowane!

Strzelec

Jeśli chcesz zdobyć jakieś stanowisko, masz teraz wielkie szanse na wygraną. Tylko uwierz się w siebie i rady dawane przez doświadczonych przyjaciół. Powinieneś odbywać długie spacery lub wybrać się na krótką wycieczkę w celach zdrowotnych. Aura sprzyja również zadbaniu o sferę uczuć.

Koziorożec

W tym tygodniu gwiazdy będą przychylne singlom, dlatego możesz wyjść do ludzi lub odważyć się na poznanie kogoś w Internecie. Będziesz mieć powodzenie, a wśród poznanych osób może być ktoś, kto sprawi, że mocniej zabije Ci serce. W pracy nie czas na leniuchowanie, Twój szef zauważy Twoje wysiłki.

Wodnik

Wyłącz telefon komórkowy i porozmawiaj spokojnie z partnerem. Nie duś w sobie emocji, zamiast tego powiedz otwarcie o tym, co Ci przeszkadza i co chcesz zmienić. Zadbaj o dużą dawkę ruchu - sprawi, że powróci do Ciebie dobry humor i energia. Odwiedź swoją rodzinę. Na pewno ucieszy się z mile spędzonego popołudnia.

Ryby

Nie narzekaj. Aura sprzyja zakończeniu dawnych konfliktów i zawieraniu kompromisów. Wyciągnij pierwszy rękę do zgody - w tym tygodniu na pewno nikt jej nie odtrąci, a ty zyskasz spokój. Mogą pojawić się problemy w pracy. Wraz z upływem czasu zacznie spadać Twoja koncentracja.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE