Reklama

Horoskop 9 - 15 września

Opublikowano:
Autor:

Horoskop 9 - 15 września - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kolejny tydzień, kolejne pytania: co się wydarzy? Jakie będą najbliższe dni? Dowiedz się tego z naszego horoskopu.

Baran

W pracy w końcu dobra passa. Pokonasz kłopoty i zrealizujesz plany, a nawet zaskoczysz swoimi pomysłami. Trzymaj tak dalej, a podwyżkę będziesz miał w kieszeni. Mogą do Ciebie dotrzeć jakieś poufne informacje. Trzymaj język za zębami, a przyniosą Ci wiele korzyści. Zwróć uwagę na osoby spod znaku Bliźniąt. Odegrają one w tym tygodniu ważną rolę w Twoim życiu.

Byk

Teraz wydaje Ci się, że jesteś w sytuacji bez wyjścia. Pamiętaj jednak, że zawsze jest jakieś rozwiązanie, musisz tylko na spokojnie przemyśleć całą sprawę i poprosić kogoś o pomoc, a działać na własną rękę. Masz teraz duże szanse na wygranie sporej sumy w grach losowych. Nie powinieneś pożyczać nikomu pieniędzy, ponieważ możesz pokłócić się z osobą, której udzielisz pożyczki.

Bliźnięta

Szczególną uwagę poświęć sprawom finansowym. Dzięki temu unikniesz trudnych sytuacji, które mogłyby odbić się czkawką w przyszłości. Uważaj na słowa, postaraj się zapanować nad emocjami, aby nie zrobić czegoś, czego potem możesz żałować. Przed nadejściem jesieni pomyśl o swojej kondycji. Ćwicz, pływaj, chodź na spacery, nie zamykaj się tylko w czterech ścianach.

Rak

Zabraknie Ci energii do pracy, ale ujdzie Ci to płazem. Dzięki pomocy życzliwych osób dasz sobie radę. Nie lekceważ dolegliwości, które zaczną Cię trapić, zwłaszcza związanych z kręgosłupem. Jeszcze możesz im zapobiec, bo niedługo będzie już na to za późno.

Lew

Postaraj się szczerze porozmawiać z bliską Ci osobą, inaczej konflikt będzie narastał i trudno będzie wam się ze sobą porozumieć. Ostatnio nie dbałeś o siebie, a przeciwnie, mocno się forsowałeś. Jeśli się to nie zmieni, to Twój organizm odmówi Ci posłuszeństwa. Najlepiej będzie, jeśli na razie  uciekniesz się do sprawdzonych babcinych sposobów, zamiast faszerować się lekami.

Panna

W pracy czeka Cię trudniejszy okres, skup się więc na wykonywaniu swoich obowiązków. Szef dostrzeże w Tobie dobrego i godnego zaufania pracownika. Ważne spotkanie, na jakie od dawna oczekujesz, w końcu się odbędzie. Możesz być nim jednak bardzo rozczarowany. Nie unoś się honorem, tylko spróbuj dojść do jakiegoś porozumienia.

Waga

Weź parę wolnych dni i przeznacz je w całości na odpoczynek, bo niewykluczone, że czeka Cię czas nieustannych wysiłków i wytężonej pracy. Ktoś z bliskich wybierze się w daleką podróż i zaprosi Cię do towarzystwa. Nie zastanawiaj się, skorzystaj z tej okazji! Nowo zdobyte kontakty towarzyskie pomogą Ci rozwiązać problem, z którym borykałeś się od dawna.

Skorpion

W pracy staraj się dawać z siebie jak najwięcej i sumiennie wypełniaj wszystkie obowiązki, a Twoje zaangażowanie nie przejdzie niezauważone. Twoja nie najlepsza ostatnio sytuacja finansowa w końcu zacznie się poprawiać. Czeka Cię uroczyste wydarzenie.

Strzelec

Poświęć więcej czasu swoim przyjaciołom i rodzinie, nawet kosztem kilku dni wolnego w pracy. Świat się bez Ciebie nie zawali, a bliscy bardzo teraz potrzebują Twojego wsparcia. Skup się na swoim zdrowiu, bo życie w zamknięciu nie sprzyja dobremu samopoczuciu. Postaraj się jak najszybciej coś z tym zrobić i przebywać więcej na świeżym powietrzu.

Koziorożec

Nie zamartwiaj się innymi kłopotami, tylko skup się na swoim zdrowiu. Teraz nawet przeziębienie może spowodować poważne komplikacje. Nie czekaj więc, aż Ci samo przejdzie, lecz natychmiast udaj się do lekarza. Możesz zawieść się na kimś, komu dotąd bardzo ufałeś. Nie musisz jednak od razu zrywać kontaktów z tą osobą, bo wszystko w końcu się ułoży.

Wodnik

Ten tydzień to dobry moment na odświeżenie języka obcego oraz podniesienie swoich kwalifikacji. Miłym zaskoczeniem będzie dla Ciebie nagły zastrzyk gotówki. Jeśli ktoś będzie chciał spotkać się z Tobą w tym tygodniu, odmów. Nie będziesz wtedy dobrym towarzyszem i przez swój paskudny nastrój możesz tylko popsuć sobie kontakt z ową osobą.

Ryby

Być może będziesz miał szansę  zmienić posadę na znacznie korzystniejszą, ale to będzie od Ciebie wymagało sporej odwagi. Możesz spodziewać się znacznego ożywienia się Twego życia towarzyskiego. Spotkasz kogoś z młodych, dawnych lat. Nastroi Cię to na pewno bardzo nostalgicznie. Uważaj na drodze, gdyż Twoja obniżona koncentracja może sprzyjać stłuczkom i wypadkom.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE