Reklama

Horoskop 7-13 października

Opublikowano:
Autor:

Horoskop 7-13 października - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Co przyniesie Ci rozpoczęty właśnie tydzień?

Baran

Twoi bliscy będą chcieli zaprosić Cię na jakąś rodzinną uroczystość. Nie szukaj wymówek, tylko przyjmij zaproszenie. Nie tylko potrzebujesz teraz oddechu, ale też możesz spotkać interesujące osoby. Otrzymasz też dobrą wiadomość, która upewni cię, że jesteś na dobrej drodze. Zaryzykuj i zacznij spełniać swoje marzenia, tym bardziej że bliscy na pewno Ci pomogą, o ile poprosisz ich o wsparcie.

Byk

W końcu będziesz miał szansę odnowić ważną dla Ciebie znajomość sprzed lat. Tylko od Ciebie będzie zależało, jak sprawy się dalej potoczą. Szanuj ludzkie uczucia, bo sam możesz kiedyś potrzebować pomocy, nie plotkuj więc i nie obmawiaj nikogo za plecami. Ten tydzień to dobry czas na poważne zakupy i inwestowanie.

Bliźnięta

Staniesz przed koniecznością wyboru, bo ktoś będzie domagać się od Ciebie jasnej odpowiedzi. Bądź szczery i powiedz to, co leży Ci na sercu, a na pewno wszystko się wyjaśni. Zapewnij sobie więcej czasu tylko dla siebie: odpocznij, skup myśli, może zdecyduj się na krótki wyjazd.

Rak

Na Twej drodze jakieś nieprzewidziane przez Ciebie trudności, ale dzięki nim będziesz miał szansę się wykazać i udowodnić wszystkim, ile naprawdę jesteś wart. Zapowiada się ważna wizyta w urzędzie albo rozmowa z przełożonym. Trzymaj nerwy na wodze, a wszystko pójdzie gładko. Pod koniec tygodnia będziesz miał szansę udowodnić ukochanej osobie, jak bardzo Ci na niej zależy.

Lew

U osób samotnych możliwa ogromna zmiana. Musisz się jednak przełamać, bo może trochę wstydzisz się wyznać uczucia, ale druga osoba odbiera to jako brak zainteresowania z Twojej strony. Zanim spalisz za sobą wszystkie mosty, zastanów się, czy rzeczywiście wszystko chcesz zacząć od nowa, nie rób nic na siłę.

Panna

Musisz przygotować się na niespodziewane odwiedziny. Raczej nie będzie Ci to za bardzo na rękę, ale postaraj się być miły dla gości, bo możesz dowiedzieć się od nich czegoś interesującego. Nie myśl tylko o pieniądzach i pracy, bo tracisz to, co w życiu najważniejsze. W miłości gwiazdy wróżą poważną rozmowę na temat wspólnych planów i oczekiwań.

Waga

Staniesz przed koniecznością podjęcia ważnej decyzji finansowej. Przemyśl ją jednak dwa razy, zanim cokolwiek podpiszesz. Nie działaj pochopnie, nie ulegaj presji chwili, tylko kieruj się zdrowym rozsądkiem. To dobry czas dla osób, które ubiegają się o kredyt lub pożyczkę.

Skorpion

Zaległości, których narobiłeś sobie w urzędach, nie tak łatwo dadzą się nadrobić. Nie staraj się też wykłócać z urzędnikami, bo możesz tylko pogorszyć sprawę. Lepiej załatwiać wszystko po kolei. Na szczęście czekają cię też miłe niespodzianki. Możesz otrzymać propozycję krótkiego wyjazdu.

Strzelec

Będziesz miał bardzo dobry tydzień. Zechcesz dzielić się i pomagać innym, a dobre uczynki szybko do Ciebie wrócą. Chętnie zmienisz swój zwyczajny rozkład zajęć i poświęcisz więcej niż zwykle czasu na swoje hobby i zainteresowania. Strzelcom w związkach gwiazdy wróżą  szczęśliwe chwile we dwoje.

Koziorożec

W pracy pod górkę. Pora wziąć sprawy w swoje ręce i udowodnić swoją wartość. Nie ufaj jednak osobie, która chce Ci pomóc, ale ma złą opinię. Możesz bardzo źle na tym wyjść. Dawne konflikty mogą nowiem ujawnić się w najmniej spodziewanym momencie. Czeka Cię chwilowa rozłąka lub wątpliwości co do partnera. Zachowaj spokój, a wiele spraw wyjaśni się samo.

Wodnik

W tym tygodniu warto ryzykować, bo Twoja odważna decyzja okaże się strzałem w dziesiątkę. Zachowaj przy tym jednak ostrożność - pilnuj swoich spraw, chowaj ważne dokumenty i pieniądze, bo możesz coś stracić lub zgubić. Unikaj zakrapianych imprez, bo możesz powiedzieć komuś zbyt dużo nieprzyjemnych i niepotrzebnych słów.

Ryby

Postaraj się nabrać więcej dystansu od zawodowych obowiązków. Zachowaj umiar we wszystkim, co robisz, także w wydawaniu pieniędzy. Nie wszystko, co wpadało Ci w oko, jest Ci niezbędne do życia. Musisz uważać na swoje zdrowie, gdyż mogą Ci zagrażać jakieś dolegliwości związane z jesienią.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE