Reklama

Horoskop 4 - 10 listopada

Opublikowano:
Autor:

Horoskop 4 - 10 listopada - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nowy tydzień, nowe wyzwania, nowe plany. A Co mają dla Ciebie gwiazdy?

Baran

W tym tygodniu finanse będą spędzać Ci sen z powiek. Niestety, przejmować się będziesz głównie tym, że może Ci ich zabraknąć. Przede wszystkim zadbaj o to, żeby nie wydawać ich szybciej, niż możesz je zarobić. Może być to trudne, bo w oko wpadnie Ci kilka świetnych okazji, ale dla własnego dobra musisz się ograniczyć. Tym bardziej, że układ gwiazd wskazuje, że wkrótce możesz potrzebować pilnej wizyty u lekarza.

Byk

W trakcie zaplanowanej podróży mogą czekać na Ciebie opóźnienia i problemy. Nie przejmuj się jednak, jeśli coś pójdzie nie tak. Najważniejsze jest pozytywne nastawienie. Denerwując się, nic nie zyskasz, a możesz źle kogoś do siebie nastawić. W pracy dopilnuj, by wszelakie zadania były rozdzielane po równo. Nie daj się wykorzystywać!

Bliźnięta

Nie pozwól, by w pracy ktoś zaprzątał Twoją głowę sprawami niezwiązanymi z obowiązkami. Nikt jeszcze nie zyskał na sianiu plotek i knuciu intryg. Zajmij się swoimi zadaniami, a Twój zapał na pewno nie przejdzie niezauważony. Uważaj podczas prac z ostrymi narzędziami, możesz się mocno zranić.

Rak

Staraj się nie narzekać ciągle, bo ludzie mają tego powoli dosyć. Powstrzymaj się też od złośliwych komentarzy względem innych. Wkrótce możesz potrzebować pomocnej ręki, nie pal więc za sobą wszystkich mostów. Nie odmawiaj sobie przyjemności, szczególnie tych niewielkich, bo to dzięki nim łaskawszym okiem spojrzysz na świat.

Lew

W tym tygodniu będą Cię gnębić pesymistyczne myśli. Nie poddawaj im się jednak, bo nie masz do tego powodu. Wszystkie niejasne sprawy wkrótce się rozwiążą. Kieruj się tylko własną intuicją, a nie podpowiedziami ludzi, którzy wszystko wiedzą lepiej. Uda Ci się znaleźć więcej czasu na odpoczynek, ulubione zajęcia, a może nawet krótką podróż.

Panna

Uważaj, bo Twoje relacje z pewną ważną dla Ciebie osobą mogą się w tym tygodniu pogorszyć. Sprzeciwisz się jej, z czego mogą wyniknąć kłopoty. Jeśli zależy Ci na tej znajomości, po prostu przeproś, a cała sytuacja szybko pójdzie w niepamięć. Możliwe, że w tym tygodniu coś wygrasz lub nieoczekiwanie zwyciężysz w trudnej sytuacji.

Waga

W tym tygodniu będziesz w dobrym nastroju. Odkryjesz, że masz jeszcze oszczędności, o których zapomniałeś, a w pracy sprawy wreszcie zaczną się układać po Twojej myśli. Do tego uda Ci się szybko uporać z najtrudniejszymi obowiązkami. Tydzień sprzyja też miłym wydarzeniom towarzyskim i rodzinnym.

Skorpion

W tym tygodniu spotka Cię miłe wydarzenie lub wiadomość, która poprawi Ci humor. Sprawy w końcu zaczną się układać po Twojej myśli i poczujesz, że Twoje obawy były przesadzone. W sprawach finansowych możliwe niewielkie zamieszanie. W porę wycofasz się z niekorzystnej dla Ciebie propozycji dotyczącej pieniędzy.

Strzelec

W tym tygodniu postanowisz w końcu uporządkować swoje sprawy. Dojdziesz do wniosku, że bałagan w domu i zaległości w pracy wcale Ci nie służą. To dobry moment na zmiany i naprawę sytuacji, również tej rodzinnej. Skup się więc na swoich bliskich, bo to oni, a nie praca czy znajomi okażą się wsparciem w trudnych czasach.

Koziorożec

W tym tygodniu musisz podjąć ważne decyzje. Zabrałeś się za zbyt wiele spraw naraz i teraz za to płacisz. Jeśli będziesz się długo wahać, to ważne dla Ciebie osoby zaczną się w końcu niecierpliwić. Musisz załagodzić sytuację. Czeka Cię sprzeczka, która pokaże, kto jest Twoim wrogiem, a kto prawdziwym przyjacielem.

Wodnik

Musisz zacząć uważać na to, co mówisz, bo Twoje przechwałki irytują pewną osobę, która bardzo chce Ci zaszkodzić. Podejdź poważnie do poleceń zwierzchników lub starszych osób, bo już wkrótce zostaniesz z nich rozliczony. Staniesz też przed koniecznością wyboru. Ktoś będzie domagać się od Ciebie jasnej i wyczerpującej odpowiedzi.

Ryby

Postanowisz w końcu uporać się z zaległymi sprawami. Ten nagły zastrzyk energii nie spodoba się Twojemu otoczeniu, ale właśnie teraz masz szansę, by zdobyć ciekawe zadanie albo wywalczyć sobie podwyżkę. Nie przechwalaj się jednak tym, co ostatnio zdobyłeś, bo ktoś zazdrosny zacznie działać przeciwko Tobie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE