Reklama

Horoskop 28 października - 3 listopada

Opublikowano:
Autor:

Horoskop 28 października - 3 listopada - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Co w tym tygodniu mają dla Ciebie gwiazdy?

Baran

W tym tygodniu przemyśl dokładnie każde swoje posunięcie, szczególnie w kwestii zadań, w jakie chcesz się zaangażować. Najlepiej będzie, gdy zrobisz to samodzielnie, bez podpowiedzi ze strony innych ludzi. Nie wszyscy dookoła są Ci bowiem życzliwi, a ściany często mają uszy. W wirze codziennych zajęć nie zapominaj o swoich bliskich.

Byk

W pracy w tym tygodniu czekają Cię spore wyzwania, jednak przy odrobinie wysiłku z Twojej strony wszystko powinno pójść gładko. Posłuchaj w końcu swoich bliskich, nie musisz zawsze grać pierwszych skrzypiec. Mimo że lubisz postawić na swoim, postaraj się odpuścić.Gwiazdy będą sprzyjać zakańczaniu dawnych konfliktów.

 Bliźnięta

Unikaj w tym tygodniu ryzykownych ruchów finansowych. Wstrzymaj się zwłaszcza z podpisywaniem ważnych umów lub zakupem przedmiotów o dużej wartości. Zamiast wydawać pieniądze, poszukaj oszczędności, bo wkrótce pojawi się przed Tobą świetna okazja, której nie możesz przepuścić. Ktoś z Twoich bliskich teraz bardzo potrzebuje Twojej pomocy i wsparcia, a Ty tego nie dostrzegasz. Postaraj się, bo możesz go stracić na dobre.

Rak

Jeśli chodzi o sprawy osobiste, skup się na tym, by poprawić swoje relacje z bliską osobą, tym bardziej że sam widzisz, że coś jest nie tak. Dalsze zaniedbywanie tej sprawy może doprowadzić do niepotrzebnego konfliktu. Popołudniami zmobilizuj się do wyjścia z domu, bo z łatwością będziesz również zawierać nowe znajomości.

Lew

Nie zamartwiaj się rozmyślaniami o swoich problemach. Posłuchaj rad bardziej doświadczonych od siebie osób, a dobrze na tym wyjdziesz. Powiedz głośno, co myślisz, co Ci przeszkadza i co chcesz zmienić, nie duś w sobie emocji. Układ gwiazd sprzyja łagodzeniu konfliktów, a ludzie będą wobec Ciebie serdeczni i wyrozumiali. Samotny Lew pod koniec tygodnia będzie miał powodzenie, staraj się więc wykorzystać ten czas jak najlepiej.

Panna

Ten tydzień przeznacz na załatwianie ważnych spraw, bo bez większego wysiłku znajdziesz z każdym wspólny język i tematy do rozmowy. Jeśli czujesz, że potrzebujesz wyciszenia, znajdź czas na lenistwo. Nie samą pracą żyje człowiek, a ostatnio Twoje zdrowie też nie wygląda najlepiej. Spotkaj się z kimś na mieście, a odzyskasz dobry humor.

Waga

W tym tygodniu mógłbyś osiągnąć więcej niż założyłeś, ale ze względu na luźne podejście do swoich obowiązków nie zrealizujesz swojego potencjału. To nie znaczy, że jesteś leniwy, po prostu to, co założyłeś nie jest Ci niezbędne do życia. Nie spodoba Ci się, że Twoi  rozmówcy od razu będą się z Tobą zgadzać w kwestii zawodowej. Wolałbyś, aby każdy przedstawił swoje argumenty, a nie przytakiwał Ci we wszystkim.

Skorpion

Postaraj się w tym tygodniu płynąć z prądem, nie wszystko zawsze musi iść zgodnie z Twoim planem. Gwiazdy szykują Ci nie lada niespodzianki, nie staraj się więc za wszelką cenę przejąć kontrolę. Aura tygodnia sprzyja temu, aby zapewnić sobie dużo przyjemności i relaksu, korzystaj z okazji, by w końcu przestać myśleć o pracy, rodzinie i wszystkich problemach świata.

Strzelec

Przed Tobą dobry tydzień. Po okresie intensywnej pracy w końcu znajdziesz czas na trochę relaksu i spotkań z rodziną. Uważaj jednak, by znów nie wpaść w wir pracy. Nikt nie będzie czekał w nieskończoność, nie mając pewności, jakie masz plany. Mów wprost, o co Ci chodzi, bo nikt nie czyta Ci w myślach i możesz być bardzo zaskoczony, jak inni odbierają Twoje zachowanie.

Koziorożec

W tym tygodniu lepiej unikaj trudnych rozmów z partnerem lub z krewnymi. Górę nad zdrowym rozsądkiem będą dziś brały emocje, a zatem trudno będzie Ci ocenić, czy coś może być dla Ciebie korzystne czy też nie. Postaraj się więc tak zorganizować tydzień, aby móc jak najdłużej robić to, co sprawia Ci radość i przynosi odprężenie. Zapomnij choć na chwilę o pracy i innych sprawach, a zobaczysz, że dziura w niebie się zrobi.

Wodnik

Unikaj w tym tygodniu fałszywych przyjaciół i plotkarzy. Przestań tracić swój czas dla ludzi, którzy nic nie wnoszą do Twojego życia, a tylko wprowadzają w nim zamieszanie, ciągnąc Cię w dół. Znajdź natomiast czas dla tych, którzy są przy Tobie bez względu na to, co dzieję się w Twoim życiu. Gwiazdy sprawią, że będzie to dobry czas na rozpoczęcie generalnych porządków czy remontu.

Ryby

Nie słuchaj ludzi, którzy będą próbowali Cię do czegoś zniechęcić i wmówić Ci, że nie może się udać. Zamiast słuchać dziś innych, zdaj się na swój rozum i intuicję. To Ty wiesz, co jest dla Ciebie dobre. Wpływ gwiazd sprzyja tworzeniu planów na przyszłość. Zadbaj dziś o ruch i aktywność, bo dzięki nim odzyskasz dobry humor i energię

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE