Reklama

Horoskop 23 - 29 września

Opublikowano:
Autor:

Horoskop 23 - 29 września - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Co mają dla Ciebie gwiazdy w tym tygodniu? Sprawdź swój znak zodiaku.

Baran

Kontakt z osobami, które odniosły wielki sukces, będzie miał na Ciebie dobry wpływ i skłoni Cię do wytężonych działań. Nie tęsknij za przeszłością, bo nie ma to żadnego sensu. Zamknij za sobą ostatecznie ten rozdział i otwórz się na nowe wyzwania. Nie odmawiaj sobie niczego, na co będziesz miał ochotę i nie zwracaj uwagi na koszty, bo zasługujesz, żeby zrobić coś wyłącznie dla siebie.

Byk

Ostatnio za dużo czasu poświęcasz na przyjemności. Zachowaj zdrowy rozsadek, gdyż na dłuższą metę to Ci nie posłuży. Musisz dać z siebie nieco więcej w pracy, jeśli chcesz zabłysnąć na tle innych. Przyjrzyj się stosunkom z rodziną i bliskimi,  bo wszystko wskazuje na to, że ktoś potrzebuje Twojego wsparcia.

Bliźnięta

W pracy postaraj się jak najmniej przemęczać, a jeśli masz taką możliwość, weź sobie wolne i zatroszcz się przede wszystkim o siebie. Być może uda Ci się naprawić nadwątlone więzi towarzyskie, bo będziesz miał więcej czasu dla bliskich. Zwróć uwagę na kogoś, kto od dawna pojawia się u Twego boku, zwłaszcza wtedy, gdy najbardziej tego potrzebujesz.

Rak

W pracy wyjątkowo dobry okres, więc możesz spodziewać się zazdrosnych spojrzeń i złośliwych komentarzy, ale nie powinieneś się tym przejmować, tylko dalej robić swoje i cieszyć się z zasłużonych sukcesów. Choć raz nie myśl o tym, że ktoś Cię może w tym momencie potrzebować. Skup się na sobie i swoich potrzebach.

Lew

W Twoim życiu uczuciowym zajdą wielkie zmiany. Nie bój się ich, tylko wyjdź naprzeciw nowej przygodzie. Postaraj się jednak wszelkie konflikty rozwiązywać za pomocą rozmowy, a nie obrażania się. Ktoś z bardzo bliskich Ci osób kopie pod Tobą dołki. Bądź ostrożny!

Panna

Zastanów się poważnie nad tym, czego chcesz od życia. Uda Ci się odzyskać coś, co spisałeś już całkiem na straty. Nie zaprzepaść okazji, żeby wziąć w końcu sprawy w swoje ręce. Wszystko wskazuje na to, że Twoja samotność wreszcie dobiega końca. Już wkrótce spotkasz kogoś, dla kogo kompletnie stracisz głowę.

Waga

W tym tygodniu musisz wykazywać się zdrowym rozsądkiem i nie możesz podejmować żadnej decyzji bez gruntownego jej przemyślenia. Nie podpisuj też niczego bez uprzedniego dokładnego przeczytania, bo możesz sprowadzić na swą głowę poważne kłopoty. Nareszcie poprawią się Twoje relacje z ważną dla Ciebie osobą, bo zrozumiesz, że kłótnie nie prowadzą do niczego dobrego.

Skorpion

Najwyższy czas na to, byś trochę o siebie zadbał.  Zrób to, na co od dawna miałeś ochotę, ale no co - przez brak czasu -  nie mogłeś sobie pozwolić. Większa ilość wolnego czasu sprawi, że będziesz miał szansę spełniać swoje marzenia. Zaczną poprawiać się Twoje sprawy uczuciowe, co na pewno będzie to miało wielki wpływ na Twoje samopoczucie.

Strzelec

Postaraj się choć na jeden dzień oderwać od bieżących spraw, wyłączyć telefon i poświęcić się leniuchowaniu. Koniec tygodnia przyniesie Ci szansę na jakiś atrakcyjny wyjazd. Podczas tej podróży będzie na Ciebie czekało jakieś miłe wydarzenie. Nadwyżka finansowa powoduje, że także teraz możesz pozwolić sobie na trochę więcej.

Koziorożec

Twoja obecna sytuacja nie jest najlepsza, ale dzięki niej docenisz, jak wiele masz wokół siebie życzliwych osób, które gotowe są służyć Ci pomocą. Postaraj się spędzić więcej czasu w gronie rodziny, żeby docenić jej wsparcie.

Wodnik

Uważaj na słowa, jakie wypowiadasz w obecności innych osób, gdyż ktoś może obrócić je przeciw Tobie. Może Cię spotkać konflikt z ważną dla Ciebie osobą, głównie z powodu jakiegoś głupiego nieporozumienia. W wirze codziennych zajęć nie zapominaj o którymś z Twoich bliskich, kto cierpliwie czeka, byś poświęcił mu swój czas.

Ryby

Znajdujesz się obecnie na dość ciężkim etapie Twojego życia i widzisz je w ciemnych barwach, ale wkrótce to minie. Wszystko wskazuje na to, że będziesz musiał zacząć oszczędzać bardziej niż dotychczas, bo do tej pory wydawałeś spore sumy lekką ręką. Zwróć jednak uwagę na swoje zdrowie, odpocznij, zwolnij trochę tempo. Żadna praca nie jest na tyle ważna, żeby poświęcić dla niej swoje zdrowie. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE