Reklama

Horoskop 18 - 24 listopada

Opublikowano:
Autor:

Horoskop 18 - 24 listopada - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kto w tym tygodniu może liczyć na podwyżkę, kogo czekają problemy finansowe? Jak się przed nimi ustrzec? Sprawdź horoskop na najbliższy tydzień.

Baran

Czeka Cię ciekawy tydzień. Uda Ci się dowiedzieć o sprawach, które do tej pory były dla Ciebie tajemnicą, a bardzo się przydadzą. Pamiętaj jednak, by całą rzecz zatrzymać dla siebie, inaczej mogą z niej wyniknąć kłopoty. Osoba spod znaku Panny okaże Ci mocną dłoń, nie wahaj się jej przyjąć. Nie zapomnij zadbać w końcu o swoje zdrowie. Wybierz się na spacer lub po prostu wyśpij.

Byk

Zaczniesz nudzić się swoim życiem i zapragniesz jakiejś odmiany. Ten tydzień sprzyja na szczęście wizytom towarzyskim oraz dalszym i bliższym podróżom, nie wahaj się więc wyjść z domu. Zawarte znajomości okażą się ciekawsze, niż myślisz. Nie zapominaj jednak o kwestiach finansowych. Jeśli przesadzisz z wydatkami, kolejne tygodnie mogą polegać na zaciskaniu pasa.

Bliźnięta

Ludzie nie lubią, kiedy ktoś mówi im, co mają robić, więc lepiej jednak unikaj w tym tygodniu poważnych dyskusji, bo ktoś bliski może mieć za złe, że interesujesz się jego prywatnymi sprawami. Choć humor nie będzie Ci za bardzo dopisywał, to pewna starsza osoba pomoże Ci odzyskać optymizm.

Rak

Choć nie masz siły ani ochoty na żadne wyjścia, nie marnuj czasu na siedzenie w domu. Los może bardzo Cię zaskoczyć i postawić na Twojej drodze kogoś wyjątkowego. Nie zmarnuj tej szansy. Posłuchaj dobrej rady, szczególnie udzielanej przez Skorpiona. Może się ona okazać bezcenna, zwłaszcza jeśli chodzi o sprawy zawodowe.

Lew

Ludzie będą do Ciebie lgnąć, oczekując Twojej pomocy. Ktoś może poprosić Cię o przysługę, która jednak wymagać będzie od Ciebie mnóstwa wysiłku. Zastanów się, czy chcesz się podjąć takiego wyzwania. Udzielaj dobrych rad, ale przede wszystkim pilnuj własnych interesów. Nadchodzący weekend to idealny czas na nawiązywanie nowych znajomości, które mogą się przerodzić w coś więcej.

Panna

Przestań być taki skromny. W pracy nie przegap okazji, by zaprezentować swoje umiejętności i kwalifikacje, a zasłużysz na uznanie, a może i na podwyżkę. W kwestiach osobistych również sprzyja Ci powodzenie. Samotne Panny zrobią pierwszy krok w stronę kogoś, kto od dawna je intrygował. Nie bój się, planety wyjątkowo Ci sprzyjają.

Waga

Staniesz się podejrzliwy i trudno będzie się z Tobą dogadać. Postaraj się zapanować nad swoimi nastrojami, bo możesz być bardzo irytujący dla otoczenia. W sprawach zawodowych możliwe są dodatkowe zadania, które będą dla Ciebie bardzo opłacalne. Znajomość, która wydawała Ci się przelotna, może nagle przerodzić się w coś poważniejszego.

Skorpion

W sprawach zawodowych nie daj dłużej sobą pomiatać, upomnij się o zaległą podwyżkę i nie siedź za darmo po godzinach. Nikt Cię nie doceni, jeśli będziesz siedział cicho. Ostatnie dni tygodnia okażą się bardzo udane. Merkury w Twoim znaku sprawi, że problemy okażą się mniejsze, niż przewidywałeś. Szczególnie doceń w tych dniach pomoc okazywaną Ci przez przyjaciół.

Strzelec

Będziesz w doskonałym nastroju. Twoje nowe pomysły na zdobycie większej gotówki mogą okazać się bardzo udane. Nie przejmuj się tylko złośliwymi komentarzami, bo ktoś jest po prostu zazdrosny o Twoje powodzenie. W weekend  pomyślisz w końcu o odpoczynku i relaksie. Najlepiej Ci będzie we własnym domu, który mogą odwiedzić dalsi krewni.

Koziorożec

Zapowiada się bardzo aktywny tydzień. Będziesz pełen chęci do nowych zadań i wyzwań. Pamiętaj jednak, że nie samą pracą człowiek żyje. Umów się z kimś nowym, a nie próbuj odgrzewać starych znajomości. Będziesz miał dobrą rękę do pieniędzy, ale nie przesadzaj z ich wydawaniem. Zastanów się, zanim kupisz coś, co kompletnie Ci się nie przyda, za to ładnie wygląda.

Wodnik

Zapowiada się tydzień pełen spotkań z ludźmi, a cudze kłopoty mogą za bardzo zaprzątać Twoją uwagę. Nie dasz rady pomóc wszystkim, więc nie czuj się winny z tego powodu, tylko dlatego, że ktoś stale oczekuje od Ciebie wsparcia. Choć masz pewne obawy, wyjdź w końcu z domu i baw się dobrze na imprezie, która się szykuje.

Ryby

W pracy wydarzenia biec będą spokojnym rytmem, ale rutyna w Twoim życiu działa na Ciebie bardzo przygnębiająco. Szukaj więc okazji do poznania ciekawych ludzi. Nie odrzucaj zaproszeń na towarzyskie spotkania, choć mogą sprawić, że na domowe obowiązki zabraknie Ci czasu. Zaległości nadrobisz w przyszłym tygodniu. Chociażby jednodniowa wycieczka poprawi Ci humor.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE