Reklama

Hejt na sędziów. Podkarpacka opozycja alarmuje!

Opublikowano:
Autor:

Hejt na sędziów. Podkarpacka opozycja alarmuje!  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Liderka stalowowolskiej Platformy Obywatelskiej Renata Butryn ostro krytykuje rząd za aferę w wymiarze sprawiedliwości.

Przypomnijmy. Jak donoszą ogólnopolskie media wiceminister sprawiedliwości Łukasz Piebiak miał stać za zorganizowanym hejtem wobec sędziów krytykujących zmiany w wymiarze sprawiedliwości wprowadzane przez Prawo i Sprawiedliwość. Została nawet utworzona specjalna grupa zwana "Kasta" na jednym z komunikatorów. Jakie były jej zadania? Dyskredytowanie Małgorzaty Gersdorf, prezes Sądu Najwyższego. Takie działania ostro skrytykowała liderka Platformy Obywatelskiej ze Stalowej Woli - Renata Butryn.

- Jeżeli minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro o tym nie wiedział, to znaczy, że jest nieudolnym zarządzającym. Czy wystarczy w tej sytuacji dymisja jednego z ministrów? Nie wystarczy. Pan Ziobro powinien podać się do dymisji lub zostać zdymisjonowany a prawnicy biorący w tym udział zwolnieni dyscyplinarnie i wydaleni z zawodu. Jesteśmy pełni obaw o funkcjonowanie urzędów państwowych

- skomentowała Renata Butryn.

Działaczka Platformy Obywatelskiej wyraziła swoje zaniepokojenie, bo jak się okazuje, nikt nie naprawia wymiaru sprawiedliwości, ale przygotowuje zorganizowany hejt na sędziów, którzy nie są wygodni politycznie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE