Reklama

Grzegorz Braun: - Dość terroru sanitarnego, dość szerzenia koronapaniki! Chcemy zobaczyć ministra Szumowskiego zdrowego... przed sądem! [VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Grzegorz Braun: - Dość terroru sanitarnego, dość szerzenia koronapaniki! Chcemy zobaczyć ministra Szumowskiego zdrowego... przed sądem! [VIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Poseł Konfederacji z okręgu rzeszowsko-tarnobrzeskiego, Grzegorz Braun, bez konwenansów określił obecną sytuację epidemiologiczną i wezwał całą elitę polityczną do tego aby zaczęła chronić obywateli, a nie wymyślała kolejne ograniczenia.

W nagraniu video opublikowanym na Facebooku Konfederacji poseł Grzegorz Braun jasno daje do zrozumienia co sądzi o koronawirusie i strachu jaki próbuje się kreować przy tej okazji.

- Najważniejsze zadanie to wypuścić naród polski z kwarantanny! Skończyć z terrorem sanitarnym, dość straszenia Polaków mniemaną pandemią-plandemią! Są kraje w których władza chroni obywateli przed tego typu napaścią, jaką mamy w Polsce. To jest bezprawie!

- ostro kwituje Grzegorz Braun.


Czytaj także: Nie ma żadnej pandemii!


Jeszcze mocniej poseł Braun powiedział o byłym ministrze zdrowia Łukaszu Szumowskim u którego zdiagnozowano koronawirusa.

- Apeluję do Służb 3-literowych o zapewnienie Łukaszowi Szumowskiemy należytej ochrony, żeby w ramach zacierania śladów licznych przestępstw i nadużyć nie zrobił ktoś z niego ofiary-męczennika plandemii. Chcemy zobaczyć go żywego i zdrowego, przed sądem.

- napisał na Twitterze Grzegorz Braun.


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE