Reklama

Granat w pokoju hotelowym. Ewakuowano gości

Opublikowano:
Autor:

Granat w pokoju hotelowym. Ewakuowano gości  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Goście i personel jednego z zamojskich hoteli zostali ewakuowani po tym, jak w pokoju odnaleziony został nieprzytomny 23-latek oraz przedmiot przypominający granat.

W sobotę, 13 lipca, dyżurny zamojskiej policji został powiadomiony o nieprzytomnym mężczyźnie, którego personel jednego z zamojskich hoteli odnalazł w wynajmowanym pokoju.

- Natychmiast w hotelu zjawiły się służby ratunkowe, które udzieliły mężczyźnie pomocy medycznej. Reanimacja powiodła się, poszkodowany odzyskał przytomność i został przewieziony do szpitala. Jak się okazało odnalezionym w pokoju mężczyzną był 23-letni mieszkaniec Zamościa - informuje zamojska policja. 

W pokoju 23-latka mundurowi znaleźli przedmiot wyglądem przypominający uzbrojony granat. Ewakuowano gości i pracowników hotelu. Dopiero przybyli na miejsce pirotechnicy ustalili, że odnaleziony przedmiot to granat ćwiczebny nie zagrażający bezpieczeństwu osób.

- Ponadto okazało się, że 23-latek w miejscu zamieszkania posiadał broń gazową oraz amunicję, nie mając do tego stosownych zezwoleń - dodają mundurowi. 

Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonują czynności zmierzające do ustalenia szczegółów zdarzenia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE