Reklama

"Godziny dla seniorów" do likwidacji. Jest nowy pomysł

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

"Godziny dla seniorów" do likwidacji. Jest nowy pomysł - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości "Godziny dla seniorów" nie są korzystne dla samych seniorów - twierdzi Business Center Club i proponuje nowe rozwiązanie.

Przypomnijmy. "Godziny dla seniorów" obowiązują w sklepach spożywczych, drogeriach, aptekach oraz obiektach świadczących usługi pocztowe - w godzinach 10-12, od poniedziałku do piątku, obsługiwane są wyłącznie osoby powyżej 60. roku życia.

Zdaniem przedsiębiorców zrzeszonych w Business Center Club zasady te nie są korzystne dla samych seniorów, a w sklepach jest pusto.

- Osoby starsze nie mogą w tym czasie korzystać z pomocy osób młodszych przy czynnościach zakupu potrzebnych produktów. Gdy w określonym czasie na terenie marketu znajdują się wyłącznie osoby starsze pojawiają się problemy z sięgnięciem po produkt na wysokiej półce. Osoby zatrudnione w takim markecie nie są w stanie pomóc każdemu klientowi - czytamy w komunikacie.

Przez "godziny dla seniorów" zabierany jest czas na zakupy dla rodziców małych dzieci. I nie tylko, dlatego trzeba pomyśleć nad nowymi rozwiązaniami.

Business Center Club podkreśla, że bardziej korzystne i adekwatne, zarówno dla seniorów, przedsiębiorców, jak również całego społeczeństwa, byłoby wyznaczenie wybranych kas w markecie do wyłącznej obsługi seniorów, zamiast wyznaczanie określonego czasu do obsługi wyłącznie osób starszych, jak ma to miejsce obecnie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy