Reklama

Gigantyczny zrzut wody na zaporze w Myczkowcach. TSUNAMI na Sanie wstrzymane! [AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

Gigantyczny zrzut wody na zaporze w Myczkowcach. TSUNAMI na Sanie wstrzymane! [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wielka fala na Sanie w najbliższy piątek zmyje narybek lipienia wykluty w rzece po kwietniowym tarle. Fala będzie efektem gigantycznego zrzutu wody do Starego Sanu z zapory w Myczkowcach. Młode lipienie, pstrągi i głowacice nie będą mieć żadnych szans. Udana interwencja ekologów i dziennikarzy!

4.06, godz. 19:05

Katastrofa ekologiczna w korycie Sanu zatrzymana. Jak dowiedział się reporter RMF FM PGE Energia Odnawialna, właściciel elektrowni wodnej na Solinie, w ostatniej chwili wstrzymał gigantyczny zrzut wody z zapory w Myczkowcach.

4.06, godz. 16:25

Żegnajcie wędkarze

WWF Polska wysłała do zarządu PGE Energia Odnawialna S.A, właściciela Zespołu Elektrowni Wodnej Solina-Myczkowce, pismo z wnioskiem o zaniechanie zrzutu. Kopia pisma trafiła też do Prezesa PGW Wody Polskie, Przemysława Dacy. Wcześniej podobny wniosek wysłał Polski Związek Wędkarski w Krośnie. Dokument ten do wiadomości otrzymali także RDOŚ w Rzeszowie i PGW Wody Polskie w Rzeszowie. 

Okoliczne miejscowości skupione wokół zapory i samej rzeki San, żyją także z turystyki wędkarskiej - zwłaszcza w sezonie jesiennym i wiosennym, który dla reszty turystyki jest tak zwanym sezonem „martwym"... ► CZYTAJ DALEJ

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE