Reklama

Reklama

Genialny widok na Bieszczady [FOTO, VIDEO]

Opublikowano: 20 listopada 2020 10:23
Autor: AP/ opr. GL | Zdjęcie: Asia Paś

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Z wieży widokowej w Mucznem można teraz podziwiać widok na dolinę górnego Sanu oraz najwyższe partie polskich i ukraińskich Bieszczadów.

Reklama

Wieża widokowa w Mucznem jest już otwarta. Chcesz zobaczyć Bukowe Berdo, najwyższe szczyty w polskich u ukraińskich Bieszczadach to muszi się tam wybrać! 

Szlak na wieżę zaczyna się około 800 metrów za Centrum Promocji Leśnictwa w Mucznem, w kierunku Tarnawy. Znajduje się tam parking, na którym możemy zostawić samochód. Na początku szlak pokrywa się ze ścieżką do Leśniczówki Brenzberg na Jeleniowatym.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ - DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ>>

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.