Reklama

Gang WŁAMYWACZY rozbity? Okradali sklepy i restauracje

Opublikowano:
Autor:

Gang WŁAMYWACZY rozbity? Okradali sklepy i restauracje - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dwóch mężczyzn miało dokonać szeregu włamań na terenie kilku gmin, m.in. Trzebownisko i Krasne (powiat rzeszowski). Mieli włamywać się do lokali gastronomicznych i sklepów. W końcu zostali złapani, usłyszeli już zarzuty.

Dwóch sprawców miało włamywać się do sklepów i restauracji na terenie powiatu rzeszowskiego. Szeregu włamań mieli dokonać w nocy z 4 na 5 marca 2020 r. Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie zajmuje się ich sprawą wraz z KMP w Rzeszowie.

Prokuratura ustaliła, że dwaj włamywacze obrabowali sklep i restaurację w Strażowie oraz Jasionce. Następnie w Trzebownisku próbowali włamać się do kolejnego sklepu, lecz nie udało im się sforsować drzwi. Policja podejrzewa, że mężczyźni mogli włamywać się również na terenie innych powiatów. Zatrzymani zostali 5 marca, obaj mężczyźni pochodzą z powiatu rzeszowskiego. To 40-letni Albert Sz. oraz jego 30-letni kolega Artur K.

Wraz z podejrzanymi włamywaczami policja odzyskała część rzeczy, które najprawdopodobniej zostały skradzione z ograbionych przez Artura K. i Alberta Sz. lokali. Mowa tutaj przede wszystkim o alkoholu, papierosach i artykułach spożywczych. Podejrzani usłyszeli już zarzuty - dotyczą one dwóch włamań i usiłowania włamania. Czwartym zarzutem jest wcześniejsze włamanie do sklepu w Kamieniu.

Sąd Rejonowy w Rzeszowie na wniosek prokuratora zastosował wobec podejrzanych tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy. Grozi im kara od roku do nawet 10 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE