Reklama

Gabrysia nie żyje. Hakerzy atakują jej rodzinę. Przejęli konto zmarłej na Facebooku

Opublikowano:
Autor:

Gabrysia nie żyje. Hakerzy atakują jej rodzinę. Przejęli konto zmarłej na Facebooku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Historię Gabrysi Dzimiry z Jarosławia zna niemal cała Polska. 28 grudnia, podczas gdy rodzina opłakiwała zmarłą nastolatkę, jej prywatne konto na Facebooku zostało zhakowane. Pojawiły się wpisy insynuujące, iż Gabrysia nie chciała operacji. Padło też wiele przykrych słów w kierunku matki 15-letniej dziewczyny, która zmarła w wyniku komplikacji pooperacyjnych 24 grudnia. Zdzisława Dzimira dodatkowo odpiera zarzuty innych internautów, pytających , co stało się z pieniędzmi na operację, która jednak się nie udała...

Zobacz, jak bronić się przed ewentualnymi włamaniami, poprosiliśmy eksperta o komentarz:

28 grudnia cała armia Gabrysi, która wspierała ją choćby za pośrednictwem fanpage "Pomoc dla Gabrysi" dowiedziała się o ataku hakerskim na prywatne konto na Facebooku nieżyjącej nastolatki:
.

Jakby tego było mało, w kierunku rodziny padają słowa krytyki i pytania, między innymi o to, czy pieniądze po nieudanej operacji zostaną darczyńcom zwrócone. Na te komentarze odpowiedziała mama nastolatki:

Czy w tym tragicznym momencie nie lepiej powstrzymać się od komentarzy? Zwłaszcza tych złośliwych? Czy to właściwy moment i czy w ogóle właściwym jest oskarżać rodzinę?

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE