Reklama

FEEL, Skaldowie i masa innych gwiazd na scenie rzeszowskiego WOŚP

Opublikowano:
Autor:

FEEL, Skaldowie i masa innych gwiazd na scenie rzeszowskiego WOŚP - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Za kilka dni 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Choć rzeszowski sztab zadbał o niezwykłą oprawę muzyczną na 12 stycznia, to nie zapominajmy, że głównym celem akcji jest zebranie jak najwyższej sumy pieniędzy na zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

28. Finał WOŚP w Rzeszowie, jak w całej Polsce, odbędzie się 12 grudnia. Na głównej scenie gwiazdy wszystkich pokoleń i gatunków muzycznych – oFF KulturA, Mr. ZOOB, Oberschlesien, Feel i Skaldowie w wyjątkowym koncercie jubileuszowym! Wśród atrakcji m.in. laserowe show, roboty, drony i zabytkowe pojazdy. Impreza na Rynku startuje o godzinie 12.

- To impreza przygotowywana z ogromnym rozmachem. Organizatorzy postarali się, by wszyscy mieszkańcy doskonale się bawili, licznie odwiedzali Rynek i Podziemną Trasę Turystyczną i co najważniejsze - hojnie wspierali szczytny cel, jakim jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej

- poinformowała Estrada Rzeszowska.

O godzinie 12 na lodowisku przy Ratuszu odbędzie się mecz hokejowy ekstra ligi dziecięcej. Na rynku będzie można również zobaczyć zabytkowe i militarne pojazdy samochodowe oraz najnowocześniejszy sprzęt pożarniczy.

W Podziemnej Trasie Turystycznej odbędą się natomiast widowiskowe pokazy kół naukowych Politechniki Rzeszowskiej. Można tam będzie podziwiać samoloty i drony, łazik marsjański, roboty edukacyjne, a także wziąć udział w eksperymentach chemicznych.   

Popołudniem rozpoczną się koncerty. Wystąpią kolejno: oFF KulturA, Mr. ZOOB, Oberschlesien, Feel. Godzina 20 to tradycyjne światełko do nieba. Tym razem już nie w postaci pokazu fajerwerków, a pokazu laserów. Po nim na scenie pojawią się Skaldowie.

- Koncertem w Rzeszowie zespół rozpoczyna wielki jubileusz 55-lecia działalności. Skaldowie to najstarszy polski zespół, grający nieprzerwanie od 1965 roku i występujący od ponad pięćdziesięciu lat w niezmienionym składzie. Na Rynku zaprezentują się także śpiewające, uzdolnione dzieci z Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie oraz tancerze ze Szkoły Tańca GASIEK, a wśród nich reprezentujące mistrzowski poziom, utytułowane tańczące rodzeństwo wraz ze swoimi partnerami tanecznymi

- zaznacza Estrada Rzeszowska.

Na tym nie koniec. Co jeszcze czeka nas 12 stycznia na rzeszowskim Rynku? Przejażdżka starym autobusem – kultowym Jelczem PR110U, pokazy akrobatów - efektowne popisy umiejętności najlepszych zawodników prezentujących mistrzowski poziom w akrobatyce sportowej, pokaz wyszkolenia psów przygotowany przez rzeszowski oddział Związku Kynologicznego w Polce, warsztaty plastyczno-manualne, w trakcie których będzie można wykonać własny instrument muzyczny – grzechotkę i stać się członkiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, występy Studenckiego Zespół Pieśni i Tańca POŁONINY z Politechniki Rzeszowskiej i prezentacja Rzeszowskiego Klubu Morsów SOPELEK. Na lodowisku pojawi się na łyżwach w towarzystwie wolontariuszy Piotr Kupicha.

I co najważniejsze... pojawią się wolontariusze, którzy przez cały dzień będą kwestować ze swoimi psami,

Wszystkie te wyjątkowe wydarzenia będą relacjonowane na bieżąco przez telewizję TVN. Relacje z rzeszowskiego Finału WOŚP pojawią się na antenie stacji TVN, TVN24 i TTV.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE