Reklama

Ewakuacja i pożar w komendzie policji! [FOTO]

Opublikowano: pt, 22 lis 2019 18:33
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 20 listopada po informacji, że w Komendzie Powiatowej Policji w Ropczycach doszło do pożaru, zarządzono ewakuację policjantów, pracowników cywilnych oraz interesantów.

Z budynku komendy ewakuowano kilkanaście osób. Na miejscu pojawiła się straż pożarna, która przeprowadziła całą akcję. Ewakuacja przebiegła sprawnie i pozwoliła na sprawdzenie drożności dróg ewakuacyjnych, sprawność systemu alarmowego oraz znajomość obowiązujących procedur przez policjantów i pracowników cywilnych.

- 20 listopada Komendzie Powiatowej Policji w Ropczycach przeprowadzone zostały ćwiczenia ewakuacji osób znajdujących się w budynku. Obowiązek w tym zakresie wynika z regulacji prawnych. Każdy właściciel lub zarządca obiektu przeznaczonego dla ponad 50 osób będących jego stałymi użytkownikami, niezakwalifikowanego do kategorii zagrożenia ludzi, powinien co najmniej raz na dwa lata przeprowadzić praktyczne sprawdzenie organizacji oraz warunków ewakuacji z całego obiektu

- poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Ropczycach.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.