Reklama

Erotyczny przyjaciel okazał się złodziejem

Opublikowano:
Autor:

Erotyczny przyjaciel okazał się złodziejem  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 38-latek okradł kobietę, z którą umówił się przez portal erotyczny. Wpadł, bo... ładował telefon.

W środę (21 sierpnia) po północy w Lublinie, kobieta zaprosiła do swojego mieszkania mężczyznę, z którym korespondowała przez portal erotyczny.

- Kiedy zasnęła, jej gość splądrował mieszkanie zabierając gotówkę, laptopa i telefon komórkowy kobiety. Następnie zdjął z jej szyi łańcuszek i pozostałą biżuterię. Zapomniał jednak o swoim telefonie, który podłączył pod ładowarkę przy jej łóżku. Kiedy to sobie uświadomił postanowił wrócić do mieszkania kobiety. Tam czekali już na niego policjanci - informują mundurowi z lubelskiej policji. 

Po sprawdzeniu danych mężczyzny okazało się, że jest to 38-latek z gminy Niemce. Policjanci znaleźli przy nim niewielkie ilości marihuany. Mężczyzna miał przy sobie także klucz do mieszkania, ale nie chciał powiedzieć jakie drzwi otwiera.

- Kryminalni ustalili blok na terenie dzielnicy Kalinowszczyna, a następnie właściwe drzwi. Po wejściu do środka podczas przeszukania znaleźli prawie pół kilograma mefedronu oraz ponad 400 porcji marihuany - dodają funkcjonariusze.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE