Reklama

DŹGNĄŁ kobietę i uciekł. Obława policji na Podkarpaciu

Opublikowano:
Autor:

DŹGNĄŁ kobietę i uciekł. Obława policji na Podkarpaciu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W rejonie stacji PKP w Przeworsku na ul. Lubomirskich została zraniona kobieta. Napadł ją 35-latek i zadał ciosy nożem. Uciekł w kierunku Rzeszowa. Na nogi postawiona została policja na Podkarpaciu.

AKTUALIZACJA, 25 listopada, godz. 11.30

Mężczyzna ma być przesłuchany po wytrzeźwieniu. Być może zostanie tymczasowo aresztowany. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

---

- Wczoraj po godzinie 18 dyżurny został powiadomiony przez funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei, że w rejonie stacji PKP w Przeworsku została zraniona kobieta. 37-latka z obrażeniami została przewieziona do szpitala

- przekazała Justyna Urban, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku.

Policjanci ustalili, że sprawca odjechał z miejsca zdarzenia w kierunku Rzeszowa. 35-letniego mieszkańca powiatu przeworskiego zatrzymali na jednej z rzeszowskich ulic, funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. Badanie wykazało w jego organizmie blisko 2 promile alkoholu.

- Mogę potwierdzić, że w Rzeszowie na moście Zamkowym policjanci około godziny 21 zatrzymali poszukiwanego mężczyznę. Został on przekazany do dyspozycji Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku

- przekazał nam oficer prasowy komendanta miejskiego w Rzeszowie, nadkom. Adam Szeląg.

Na miejscu zdarzenia w Przeworsku pracowali policjanci wspólnie z prokuratorem. Policyjni specjaliści przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady. Trwa ustalanie przebiegu i okoliczności tego zdarzenia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE