Reklama

Dyrektorka rzeszowskiego szpitala oskarżona o mobbing

Opublikowano:
Autor:

Dyrektorka rzeszowskiego szpitala oskarżona o mobbing - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Anonimowi pracownicy oskarżają Barbarę Rogowską, dyrektorkę Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie, o zachowanie mające znamiona mobbingu. Urząd marszałkowski bada sprawę.

Stanowisko dyrektora KSW nr 2 w Rzeszowie nie należy w ostatnim czasie do najprzyjemniejszych miejsc pracy. Jeszcze w lutym szefem szpitala „na górce” przy ul. Lwowskiej był Krzysztof Bałata, jednak został zmuszony, aby zrezygnować ze stanowiska ze względu na konflikt z pracownikami. Jego następczyni Barbara Rogowska również nie ma drogi usłanej różami. 

  • CZYTAJ TAKŻE:

>> "Wojna domowa" w podkarpackiej Zjednoczonej Prawicy! Prezes zdecydował!

W ubiegłym tygodniu do urzędu wpłynęło pismo, którego treść wskazuje, że aktualna dyrektorka stosuje mobbing i źle zarządza placówką. Dokument był anonimowy. Sprawa jednak zostanie zbadana. 

- Do Urzędu Marszałkowskiego wpłynęło jedno anonimowe pismo ws. o którą pytacie. Urząd rozpoczął procedurę wyjaśniającą. W każdym podobnym przypadku, jak również w tym, dyrekcja proszona jest o wyjaśnienia.


-wyjaśnia Tomasz Leyko, rzecznik Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego.

  • CZYTAJ TAKŻE:

>> Ideologiczne starcie w Dębicy! Wizyta aktywistek LGBT na Rynku!

Co dokładnie znajduje się w piśmie? Tego oficjalnie nie wiemy, ponieważ rzecznik nie chciał udzielić nam takiej informacji. Nie mniej jednak, jak donosi portal Rzeszów News, w liście są informacje mówiące o tym, że pani dyrektor nęka i zastrasza pracowników. Pojawiają się także zarzuty o ośmieszanie i zatrudnianie „swoich” ludzi. 

Próbowaliśmy się skontaktować z dyrektorką szpitala, jednak bezskutecznie. Do tematu powrócimy, gdy urząd marszałkowski sprawdzi autentyczność pisma, i kiedy poznamy stanowisko Barbary Rogowskiej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE