Reklama

Reklama

Dyrektor szpitala z koronawirusem!

Opublikowano: 19 października 2020 11:42
Autor: GL

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Druga fala koronawirusa na Podkarpaciu cały czas się wzmaga. Mamy informacje o kolejnych przypadkach COVID-19.

Reklama

W tarnobrzeskim szpitalu z powodu koronawirusa wstrzymane są przyjęcia na oddziały chirurgii dziecięcej, położniczy oraz szpitalny oddział ratunkowy. Informacje potwierdził Radiu Leliwa dyrektor do spraw lecznictwa Szpitala Wojewódzkiego w Tarnobrzegu, Krzysztof Stolarski. 

Wszędzie tam u pacjentów wykryto COVID-19.

Dyrektor tarnobrzeskiego szpitala Wiktor Stasiak też jest zakażony koronawirusem. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku testu od soboty pozostaje w izolacji domowej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.