Reklama

Dyrektor mieleckiego szpitala odwołany. Znamy powody

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Dyrektor mieleckiego szpitala odwołany. Znamy powody - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Po zaledwie ponad dwóch miesiącach pracy, 7 grudnia Zbigniew Torbus został odwołany przez zarząd powiatu mieleckiego ze stanowiska dyrektora mieleckiego szpitala. Co było przyczyną? Czy władze powiatu musiały podjąć taką decyzję? Starosta wyjaśnia całą sprawę.

Jak przeczytaliśmy w krótkim komunikacie starostwa, powodem odwołania było złożenie po terminie oświadczenia majątkowego. Jednak nie znaliśmy szczegółów tej decyzji. Zbigniew Torbus nie wypowiada się w tej sprawie, ale starosta odniósł się do całej sytuacji i odpowiedział na nasze pytania.

Przekroczony termin

Zbigniew Torbus został powołany na stanowisko dyrektora mieleckiego szpitala 7 października, a wcześniej – od maja – pełnił obowiązki dyrektora, po tym jak pracę w szpitalu zakończył Józef Więcław. Na złożenie oświadczenia majątkowego nowy dyrektor miał 30 dni. Jak się okazało, nie zdążył tego zrobić w tym terminie. Trudno uwierzyć, aby tak doświadczony menadżer i ekonomista mógł zapomnieć w stosownym terminie(...)
  CZYTAJ WIĘCEJ >>  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy