Reklama

Dymisja Marka Kuchcińskiego. Z ostatniej chwili!

Opublikowano:
Autor:

Dymisja Marka Kuchcińskiego. Z ostatniej chwili! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości - W dniu jutrzejszym zamierzam złożyć rezygnację z funkcji marszałka Sejmu - powiedział dziś, 8 sierpnia, marszałek Sejmu Marek Kuchciński. - Chciałbym przy tym wyraźnie powiedzieć, że w czasie mojej działalności nie złamałem prawa - zaznaczył na dzisiejszej konferencji prasowej z Jarosławem Kaczyńskim.

— Marek Kuchciński (@MarekKuchcinski) 8 sierpnia 2019

Marek Kuchciński jest numerem 1 w okręgu wyborczym nr 22 (na Krosno i Przemyśl) do wyborów parlamentarnych, które mają się odbyć 13 października. Jedynką PiS w okręgu nr 23 (na Rzeszów) jest Krzysztof Sobolewski.

Marek Kuchciński pochodzi z Przemyśla. Studiował na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim historię sztuki, ale studiów nie ukończył. Przez około 10 lat związany był z przemyskimi mediami, pełnił nawet funkcję redaktora naczelnego, był wiceprezesem oddziału rzeszowskiego Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. W 2001 przystąpił do Prawa i Sprawiedliwości i tworzył struktury PIS na Podkarpaciu. Został przewodniczącym zarządu regionalnego PiS na Podkarpaciu. Związany ze swoim regionem, uwielbia Bieszczady.

Czy mieszkańcy Podkarpacia darzą go podobną sympatią po aferze związaną z wykorzystywaniem samolotów rządowych do lotów z rodziną?

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE