Reklama

Drwale i inne opowieści Bieszczadu. Znasz ten program? OGLĄDASZ? [FILM]

Opublikowano:
Autor:

Drwale i inne opowieści Bieszczadu. Znasz ten program? OGLĄDASZ? [FILM] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości - Smolarze, drwale – ludzie niepokorni i twardzi. Czasem szukają azylu przed sądami, nieudanymi związkami lub alimentami. W surowych wciąż jeszcze Bieszczadach znajdują schronienie. By nie umrzeć z zimna, żalu czy rozpaczy niekiedy zatracają się w alkoholu, ale przede wszystkim wykonują niebezpieczny i wyczerpujący zawód. Bajeczny świat męskiego życia na łonie natury, z dala od cywilizacji - czy to naiwna wiara w legendę czy odbycie pokuty za dotychczasowe grzechy życia?

Tak opowiadają o swoich bohaterach Irena i Jerzy Morawscy, czołowi polscy reportażyści w programie "Drwale i inne opowieści Bieszczadu". W każdym odcinku programu emitowanego na Polsacie Play w niedziele o godzinie 22 poznajemy bohaterów, którzy zrezygnowali z luksusów miejskiego życia i zaszyli się w bieszczadzkiej głuszy.

- Zawsze uważało się, że w Bieszczady jadą ludzie z doświadczeniem życiowym, świadomie wybierając inny wariant życia. Urosła legenda ucieczki na połoniny. A tam żyją głównie zwykli ludzie, choć czasem z wielką fantazją

- powiedział Jerzy Morawski, współtwórca m.in. kultowych „Chłopaków do wzięcia” emitowanych także w Polsat Play.

- Marta wyjechała w Bieszczady, gdy „posypało się” jej życie prywatne. Robert przekonuje, że wędrując w lasach nie wolno zaskakiwać niedźwiedzi. Drwal Czesław nie ma wątpliwości, że pracujący przy wyrębach muszą być twardzi i zawzięci. Śliwa nie może uwierzyć, że te czterdzieści lat minęło jak z bata strzelił. Marta uważa się za przybraną córkę pana Krzysztofa

- czytamy w materiale prasowym programu.

Powstały już 4 sezony tego serialu dokumentalnego. Wszystkie odcinki dostępne są również na stronie internetowej Polsat Play oraz na kanale IPLA.

ZOBACZ ZAPOWIEDŹ JEDNEGO Z ODCINKÓW:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE