Reklama

Droga krajowa 28 do remontu [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Droga krajowa 28 do remontu [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad otworzyła przetarg na remont 7-kilometrowego odcinka drogi krajowej nr 28 prowadzącej do przygranicznej Medyki. Remontowany odcinek rozpocznie się od skrzyżowania z drogą do miejscowości Hureczko, a kończyć się będzie przed samym przejściem granicznym Medyka-Szeginie.

Prace remontowe odbywać się będą na terenie Przemyśla, gminy Przemyśl i gminy Medyka.

Roboty będą obejmować: rozbudowę drogi do  4 x 3,5 metrów z rozszerzeniem jezdni prawej do 4 pasów dla pojazdów oczekujących na odprawę graniczną, a dalej - 5 pasów ruchu w kierunku Ukrainy. Prace będą polegać również na korekcie trasy, wzmocnieniu nawierzchni, rozbudowie skrzyżowań z zastosowaniem dodatkowych pasów dla relacji skrętnych, dostosowaniu do wymogów w zakresie widoczności na zatrzymanie i wyprzedzanie.

Inwestor także przebuduje rowy i przepusty oraz zlikwiduje istniejące. Wybuduje zatoki autobusowe, dodatkowe jezdnie i zjazdy, miejsca do ważenia pojazdów i kontroli pojazdów, oświetlenia drogi, kanał technologiczny, urządzenia ochrony środowiska, chodniki i ciągi pieszo-rowerowe. Wykonane będą oznakowania drogi.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE